Prolajfer Dr Bawer Aondo-Akaa rzuca rękawicę K. Lubnauer. Czy wystarczy jej odwagi by stanąć do debaty?
26.03.2018 21:50

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Kolejny raz proszę Państwa, rzucam rękawice, tym razem Pani poseł Lubnauer - pisze dr Bawer Aondo-Akaa zbulwersowany wypowiedzią szefowej Nowoczesnej, która wbrew naukowym ustaleniom, a nawet elementarnej logice, stwierdziła, że "życie ludzkie zaczyna się po narodzinach". Czy szefowa Nowoczesnej przyjmie wyzwanie do debaty od czarnoskórego i niepełnosprawnego polskiego patrioty?

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 26.03.2018 21:50
Papież na Marsz dla Życia w USA: wypełniacie nakaz Pana, aby służyć Mu w najmniejszych
23.01.2026 17:26
Dorota Kania ujawnia resortową przeszłość rodziny Gizeli Jagielskiej
07.01.2026 13:26

Komentarzy: 0
Nazwisko Gizeli Jagielskiej stało się głośne w całej Polsce po sprawie aborcji przeprowadzonej u matki w 9. miesiącu ciąży. Według informacji Doroty Kani przekazanych na podstawie analizy archiwów, jej dziadek, Mojżesz Jakubowicz, miał być aktywnie zaangażowany w struktury komunistycznego aparatu władzy.
Czytaj więcej
Kolejny szpital rezygnuje. Jagielska nie dostanie pracy w Ostrzeszowie
23.12.2025 11:45

Komentarzy: 0
Gizela Jagielska nie podejmie pracy w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia, mimo że jej zatrudnienie miało pomóc w utrzymaniu zagrożonych likwidacją oddziałów. Rozmowy zostały zakończone po fali sprzeciwu środowisk antyaborcyjnych i politycznej presji.
Czytaj więcej
Islam wchodzi na europejską scenę polityczną – ostrzega Jacek Saryusz-Wolski
10.12.2025 19:21
Gizela Jagielska oczyszczona z zarzutów. Prokuratura zajmie się teraz Braunem
10.12.2025 09:08

Komentarzy: 0
Prokuratura uznała, że zabieg przerwania ciąży w szpitalu w Oleśnicy nie nosił znamion czynu zabronionego. Jednocześnie trwa osobne śledztwo dotyczące obywatelskiego zatrzymania, którego w placówce próbował dokonać Grzegorz Braun.
Czytaj więcej

