Prezydent: "Droga Pani Katarzyno, będzie nam Pani brakowało"
08.12.2020 08:43

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Prezydent Andrzej Duda odniósł się w mediach społecznościowych do śmierci znanej aktorki Katarzyny Łaniewskiej.
Odeszła Pani Katarzyna Łaniewska .
Wspaniała Dama. Kochany Człowiek. Świetna, lubiana Aktorka.
Miała 87 lat.
Droga Pani Katarzyno, będzie nam Pani brakowało. RiP
- napisał prezydent Duda.
Odeszła Pani Katarzyna Łaniewska . Wspaniała Dama. Kochany Człowiek. Świetna, lubiana Aktorka. Miała 87 lat.
— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) December 7, 2020
Droga Pani Katarzyno, będzie nam Pani brakowało. RiP.
adg
Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.12.2020 08:43
Źródło: TT
Miasteczko Śląskie, Zakopane, Białystok. Najbliższe spotkania wokół specjalnego wydania książki „To ja. Andrzej Duda”
25.11.2025 13:08
Prezydent Solidarności. Wyjątkowe spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą w Sali BHP
24.11.2025 15:54
Komentarzy: 0
W historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyło się spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą i dyskusja wokół jego książki "To Ja. Andrzej Duda". W wydarzeniu wziął udział przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" Piotr Duda, a także członkowie Prezydium KK.
Czytaj więcej
Nasz prezydent
24.11.2025 13:08

Komentarzy: 0
Wydanie specjalne książki "To ja. Andrzej Duda", przygotowane we współpracy z NSZZ "Solidarność", to publikacja pokazująca Polskę i Polaków w ostatniej dekadzie z unikatowej perspektywy - gospodarza Pałacu Prezydenckiego i głowy państwa.
Czytaj więcej
"Solidarność była wyznacznikiem tej prezydentury". Za nami spotkanie wokół specjalnej edycji książki "To ja. Andrzej Duda" w Warszawie
21.11.2025 18:26
Już dziś spotkanie wokół specjalnego wydania książki „To ja. Andrzej Duda” w Gdańsku!
17.11.2025 09:34

