Prezydent do komentatorki: "Proszę wziąć tabletkę „na ciśnienie” i zapiąć pasy. Nikt nie obiecywał, że to będzie przejazd bryczką po Lublinie"

Czcigodny Prezydencie RP, nie po to dwukrotnie angażowałam się w Pańską kampanię wyborczą, by słuchać z Pańskich ust rzeczy, które mi podniosły ciśnienie. Z całym dla Pana szacunkiem ale JM Rokita budzi taką sympatię jak Adam Bodnar
- napisała Irena Szafrańska.
Szanowna Pani Ireno! Proszę wziąć tabletkę "na ciśnienie" i zapiąć pasy.
Nikt nie obiecywał, że to będzie przejazd bryczką po Lublinie.
Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego Święta Trzech Króli. Jednak ciągle trzech ;-)
- odpowiedział prezydent Duda.
Szanowna Pani Ireno! Proszę wziąć tabletkę "na ciśnienie" i zapiąć pasy. Nikt nie obiecywał, że to będzie przejazd bryczką po Lublinie. Serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego Święta Trzech Króli. Jednak ciągle trzech ;-)
— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) January 6, 2021
Czcigodny Panie Prezydencie. Nie mogę zastosować się tym razem do Pańskiej prośbyby choć w każdych okolicznościach byłaby dla mnie rozkazem, gdyż cierpię na niedociśnienie. Z wyrazami szacunku należnego głowie państwa. I. Szafrańska.😊
— Irena Szafrańska (@ISzafranska) January 6, 2021
Dlaczego grzecznościowe "czcigodny" do głowy własnego państwa nosi znamiona sekty?
— Irena Szafrańska (@ISzafranska) January 6, 2021
Ach, zapomniałam, elity dziś witają się wulgaryzmami a ja jestem bardzo statej daty.
Komentarze
Andrzej Duda pokazał pierwszą prezydencką emeryturę. "Zobaczcie, żeby nie było"
Miasteczko Śląskie, Zakopane, Białystok. Najbliższe spotkania wokół specjalnego wydania książki „To ja. Andrzej Duda”
Prezydent Solidarności. Wyjątkowe spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą w Sali BHP
Nasz prezydent



