Prezydent Andrzej Duda pogratulował Robertowi Lewandowskiemu! Piłkarz zostanie ojcem
07.12.2016 11:30

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Wieść o tym, że żona Roberta Lewandowskiego jest w ciąży, rozeszła się bardzo szybko. Kapitanowi reprezentacji Polski pogratulował nawet Prezydent RP, Andrzej Duda.
Po strzeleniu gola w meczu Ligi Mistrzów z Atletico Madryt (1:0), "Lewy" wsunął sobie piłkę pod brzuch i zaczął ssać kciuka - przekaz był jednoznaczny: "Spodziewamy się dziecka".
Na swoim Facebook'u zdjęcie to zamieściła też Anna Lewandowska. Internauci w komentarzach nie szczędzili jej gratulacji!
Do gratulacji i życzeń dołączył się też prezydent Andrzej Duda. Głowa państwa pogratulowała na Twitterze piłkarzowi tego, że Lewandowski zostanie ojcem.
@lewy_official Serdeczne gratulacje!;-)
— Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 6 grudnia 2016

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 07.12.2016 11:30
Komentarze
Polska wygrała z Albanią 2:1
26.03.2026 22:02

Komentarzy: 0
Polska wygrała na PGE Narodowym w Warszawie z Albanią 2:1 (0:1) i wystąpi w finale baraży o awans do piłkarskich mistrzostw świata. We wtorek rywalem Biało-Czerwonych w Sztokholmie będzie Szwecja, która pokonała w Walencji Ukrainę 3:1.
Czytaj więcej
Pewny awans Barcelony. Dwie bramki Lewandowskiego w Lidze Mistrzów
18.03.2026 22:03

Komentarzy: 0
Barcelona pokonała przed własną publicznością Newcastle United 7:2 w rewanżowym meczu 1/8 finału piłkarskiej Ligi Mistrzów i awansowała do kolejnej rundy. Dwie bramki uzyskał Robert Lewandowski. W ubiegłym tygodniu w Anglii był remis 1:1.
Czytaj więcej
Barcelona chce zatrzymać Lewandowskiego? Jest jasny sygnał
18.03.2026 19:24

Komentarzy: 0
Wybór Joana Laporty na prezesa FC Barcelona na kolejną kadencję daje szansę na przedłużenie kontraktu Roberta Lewandowskiego. Sam działacz przyznaje, że chciałby, aby Polak, który pomógł klubowi w trudnym momencie, dalej nosił koszulkę „Dumy Katalonii”.
Czytaj więcej
Lewandowski zagra w Barcelonie w kolejnym sezonie? Klub ma plan
12.03.2026 08:46
Kogo boli Jolanta Brzeska
10.03.2026 19:29

Komentarzy: 0
Prezydent podjął decyzję o wyświetleniu na gmachu Pałacu Prezydenckiego twarzy zamordowanej działaczki lokatorskiej Jolanty Brzeskiej, wraz z jej imieniem i nazwiskiem. Obraz wyświetlono w dniu 15. rocznicy jej śmierci. Nie ma wątpliwości, że taki sygnał ma na celu stanięcie po stronie działań na rzecz lokatorów, które Brzeska podejmowała. Zwłaszcza że towarzyszy mu w oficjalnych prezydenckich mediach społecznościowych pochlebny opis tej postaci.
Czytaj więcej
