Pałac Buckingham: Meghan Markle na zaskakującej czarnej liście

- Meghan Markle trafiła na listę "złoczyńców roku" w satyrycznej wystawie sklepu Kitson w Los Angeles.
- Jej okładka zawiera napisy "Montecito diva" oraz komentarze o niepopularności jej i Harry’ego.
- Kitson wyśmiewa także różne medialne wątki dotyczące Meghan - od dżemu, po Netflixa i targ w Montecito.
- Sklep od lat tworzy kontrowersyjne wystawy i sprzedaje koszulki "Team Kate & William" oraz "Team Harry & Meghan".
Meghan Markle na liście "złoczyńców roku"
Kitson co roku prezentuje w witrynie humorystyczne okładki magazynów z celebrytami w roli "świątecznych łobuzów". W tym roku obok Meghan znaleźli się m.in. Gavin Newsom, Katy Perry i George Clooney. Na czapce księżnej widnieje napis "Montecito diva", a na jej fikcyjnej okładce można przeczytać, że ona i Harry to "najbardziej niepopularne dzieci w szkole", bo "Amerykanie ich nie lubią".
Na plakacie przypomniano również kilka medialnych wpadek Meghan - od kontrowersji wokół dżemu As Ever Meghan, przez rzekome złamanie zasady "zakaz wprowadzania psów" na targu w Montecito, aż po sytuację opisaną przez Harper’s Bazaar, gdzie miała zostać ogłoszona jak członek rodziny królewskiej w pokoju pełnym… jednej osoby.
Wśród zarzutów pojawia się także jej biżuteria za 82 tys. dolarów noszona w świątecznym odcinku Netflixa oraz krytyczny nagłówek mówiący, że jest hipokrytką, bo "nie chce zrezygnować ze swojego królewskiego statusu".
- Komunikat dla mieszkańców woj. lubelskiego
- Komunikat Straży Granicznej. Pilne doniesienia z granicy
- Wyłączenia prądu. Ważny komunikat dla mieszkańców Wielkopolski
- Niemieckie media podają, że w rządzie Tuska powołano nowego pełnomocnika do spraw polsko-niemieckiej współpracy
- Tusk zaatakował Nawrockiego. Mocna odpowiedź prezydenta
- Incydent na lotnisku Heathrow. Rośnie liczba rannych
- Szef MSWiA: Partia Grzegorza Brauna jest na granicy delegalizacji
To nie pierwsze nawiązanie do Meghan i Harry’ego
To nie pierwszy raz, kiedy Kitson komentuje sytuację Meghan i Harry’ego. Wcześniej sklep sprzedawał koszulki "Team Harry & Meghan" oraz "Team William & Kate". Właściciel sklepu, Fraser Ross, tłumaczył:
Zaczęło się od tego, że klienci pytali nas, czy mamy coś związanego z młodą rodziną królewską… Wiedziałem, że nadszedł czas, aby przywrócić słynne koszulki z napisem "Team".
Dodał także: "Sprzedają się dwa razy lepiej niż Meghan i Harry. Tak jak koszulki z drużyną Aniston podwoiły sprzedaż drużyny Jolie".
Pałac Buckingham. Książęca para opublikowała poruszający wpis

Pałac Buckingham: Nowe doniesienia ws. księżnej Kate

Burza w Pałacu Buckingham. Kate Middleton przerwała milczenie
Akta Epsteina, czyli góra urodziła mysz

Pałac Buckingham: Nowe kłopoty księcia Williama

