Szukaj
Konto

Niedźwiedzie na prywatnej posesji. Gasiuk-Pihowicz ma pomysł: „Bramę zamknij” [WIDEO]

Niedźwiedzie na prywatnej posesji. Gasiuk-Pihowicz ma pomysł: „Bramę zamknij” [WIDEO]
Źródło: zrzut ekranu z platformy X | niedźwiedzie na prywatnej posesji
W sieci pojawiło się nowe nagranie z miejscowości Wołkowyja. Widać, jak niedźwiedzie wtargnęły na prywatną posesję. Europoseł Koalicji Obywatelskiej Kamila Gasiuk-Pihowicz ma pomysł.

Na opublikowanym w sieci nagraniu widać, jak dwa niedźwiedzie wbiegają na podwórko jednego z domostw.

Film ochoczo skomentowała europoseł Koalicji Obywatelskiej Kamila Gasiuk-Pihowicz.

Bramę zamknij. To nie wejdą. Nie trzeba zabijać

- napisała na platformie X.

 

Problem z niedźwiedziami

Problem z niedźwiedziami brunatnymi w Małopolsce i na Podkarpaciu (szczególnie w Bieszczadach) narasta, objawiając się coraz częstszym podchodzeniem zwierząt pod zabudowania, niszczeniem mienia i atakami na inwentarz. Populacja niedźwiedzi w Polsce jest silna, a ich presja na tereny zamieszkane stale rośnie.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 14.05.2026 17:38
Źródło: platforma X