Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Polacy swoją technologią wygrali jeden z ważniejszych amerykańskich show!

"The Washington Post" napisał, że to jedyne show, które pozwala naprawdę zostać bogatym - choć sam się z tym nie zgadzam. W jury zasiada współzałożyciel Apple Steve Woźniak!
1 milion dolarów parę dni temu wygrała ta kobieta polską technologią. Nie znam osobiście jej firmy i czym się zajmuje, ale wiem, kto stoi za tym, co pokazała. To, co Państwo widzą, to drukowane światło i OLEDY drukowane dla niej przez Marcina Ratajczaka i Patryka Barkowskiego z Inuru. Oni są do cholery tak skromni, że wczoraj pokazali mi to przy okazji naszej rozmowy wieczornej, mówiąc… a to takie show tam.
Dużo osób pytanie mnie, dlaczego tak ich promuję i jaki mam w tym interes. Może trudno jest to niektórym zrozumieć, ale żaden. Nie pozyskałem z tej promocji nawet złamanej złotówki. Tysiące ludzi zrobiłoby dookoła tego show szum, a oni przeszli dalej, robić swoje. Dlatego ich właśnie tak pokazują. Za wielką technologię i ubraną w nią ich skromność. Tak więc ja jednak chciałbym zrobić krok wstecz, krzyknąć i pokazać, kto jest twórcą tej cząstki przyszłości i powiedzieć im: Gratuluję!!!
Inuru zobaczycie na Festiwalu Bomba Megabitowa już jutro. Bądźmy dumni z takich technologii!
Mural Kory zdewastowany. „Komu to przeszkadzało?”
Sejm nie odrzucił prezydenckiego weta do noweli Kodeksu postępowania karnego
Na czele nowego wywiadu UE miałaby stanąć Ursula von der Leyen

Obniżka cen paliw w Polsce. Jest decyzja Sejmu
Poseł KO przedstawił „swój” projekt ustawy. "Napisali go lobbyści"



