Szukaj
Konto

Małgorzata Gersdorf ma pretensje do "totalnej opozycji": Został zbrukany mój autorytet

29.09.2017 19:55
Małgorzata Gersdorf ma pretensje do "totalnej opozycji": Został zbrukany mój autorytet
Źródło: Małgorzata Gersdorf, screen YT
Komentarzy: 0
I prezes Sądu Najwyższego w programie "Czarno na białym" na antenie TVN24 skomentowała prezydenckie ustawy reformujące sądownictwo. Odniosła się także do wysypu negatywnych komentarzy na jej temat, będących skutkiem jej obecności na ślubowaniu sędziego w pałacu prezydenckim.

Trochę zawiodłam się na projektach pana prezydenta o Sądzie Najwyższym i o KRS. One w wielu miejscach podważają normy konstytucyjne (...) Efektem tego będą zmiany kadrowe w Sądzie Najwyższym, ponieważ tak czy inaczej 38-40 procent sędziów z przymuszenia odejdzie w stan spoczynku


- powiedziała Małgorzata Gersdorf. Zapytana o negatywne komentarze na jej temat w mediach społecznościowych po ślubowaniu sędziego w pałacu prezydenckim, odparła:

Został zbrukany mój autorytet, nie wiem, czy o to chodziło "totalnej opozycji", żeby właśnie do tego doprowadzić, ale tak zostało to zrobione


- powiedziała. Zapytana, czy jest to swego rodzaju "nóż w plecy", odparła:

W jakimś sensie tak


źródło: dziennik.pl
Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.09.2017 19:55