Gadowski: "Czy teraz NIK zajmie się ponad 4 miliardami złotych, które popłynęły z..."

Pod wpływem dzisiejszych kroków Najwyższej Izby Kontroli, Witold Gadowski zadaje specyficzne pytanie.
- docieka.Czy teraz NIK zajmie się ponad 4 miliardami złotych, które popłynęły z MON przez ministerstwo J. Gowina i przyniosły efekt...zerowy?
Czy teraz NIK zajmie się ponad 4 miliardami złotych, które popłynęły z MON przez ministerstwo J. Gowina i przyniosły efekt...zerowy?
— witold gadowski (@GadowskiWitold) December 10, 2019
adg
źródło: TT


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 10.12.2019 16:52
Komentarze
„Rzeczpospolita”: MON źle wydaje miliardy na zbrojenia?
02.07.2025 10:15

Komentarzy: 0
„Czołowi politycy prześcigają się w deklaracjach zwiększenia wydatków na armię, ale z ich realizacją problemy ma MON. W ubiegłym roku dostał od NIK ocenę negatywną, tym razem jest już lepiej” – czytamy w środowym wydaniu „Rzeczpospolitej”.
Czytaj więcej
Kończy się kadencja Mariana Banasia jako szefa NIK. Kto go zastąpi?
16.06.2025 10:34
Jest reakcja szefa KRRiT ws. wyników kontroli NIK
22.05.2025 16:55
„Rz”: Potężne kłopoty Mariana Banasia
12.05.2025 10:18
Morawiecki stawił się w NIK. Zwrócił się do dziennikarzy: Idźcie tropem pieniędzy
27.03.2025 10:58

Komentarzy: 0
Były premier i wiceprezes PiS Mateusz Morawiecki stawił się w czwartek rano w Najwyższej Izbie Kontroli, gdzie ma być przesłuchany w charakterze świadka. Kontrolerzy – według zapowiedzi Izby – mają go pytać o sprawę Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych, GetBack i PFR.
Czytaj więcej


