Dramat w rodzinie królewskiej. Królowa trafiła do szpitala

Powiadomiono, że królowa będzie przebywać w szpitalu przez co najmniej kilka dni. W trakcie pobytu zostanie poddana obserwacji i badaniom.
Zły stan zdrowia
To kolejne w ostatnich dniach doniesienia o pogorszeniu się stanu zdrowia norweskiej monarchini. Z powodu problemów z sercem królowa odwołała w drugiej połowie maja część swojego programu. Nie wzięła też udziału w wizycie męża, Haralda V, w zachodniej Norwegii. 24 maja dwór poinformował, że po wykryciu migotania przedsionków i niewydolności serca Sonja będzie przebywać na tygodniowym zwolnieniu lekarskim.
Na początku 2025 r. norweska królowa trafiła do szpitala po tym, gdy w trakcie wycieczki narciarskiej wystąpiły u niej poważne problemy zdrowotne. Lekarze musieli jej wówczas wszczepić rozrusznik serca.
Również duński dwór informował w ubiegłym tygodniu o hospitalizacji 85-letniej byłej królowej Małgorzaty II. Trafiła ona do szpitala w Kopenhadze, gdzie przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. Kilka dni później ponownie była hospitalizowana po wykryciu dużego krwiaka, powstałego w wyniku upadku.
Komentarze
Dramat w rodzinie królewskiej. Królowa pilnie trafiła do szpitala
Komunikat dla mieszkańców Łodzi

TVN podjął decyzję ws. popularnego serialu. Powstanie nowy sezon

Komunikat dla mieszkańców woj. śląskiego

Legendarna piosenkarka walczy o życie. Była reanimowana








