Szukaj
Konto

Znana dziennikarka odeszła z Radia Zet po 17 latach. Padły szczere słowa

Znana dziennikarka odeszła z Radia Zet po 17 latach. Padły szczere słowa
Źródło: zrzut ekranu z serwisu YouTube | Autor: Radio Zet | mikrofon Radia Zet
Agnieszka Kołodziejska po 17 latach rozstała się z Radiem Zet. W rozmowie z serwisem "Wirtualne Media" Kołodziejska opowiedziała o kulisach odejścia.

Agnieszka Kołodziejska po 17 latach rozstała się z Radiem Zet. 

Padły szczere słowa

Chyba po prostu doszłam do sufitu. To była super posada, bardzo ciepła i bezpieczna. I spokojnie mogłabym tam siedzieć. Zrozumiałam jednak, że w moim życiu dzieją się dodatkowe - fajne rzeczy. I one mogą mieć swoją kontynuację, jeżeli się ich uczepię. Nie mogłam tego zrobić w połączeniu z etatem. Ostatnio pracowałam od 14.00 do 19.00, co uważam za najgorsze z możliwych godzin, jeśli chodzi o życie zawodowe i prywatne

- wyznała Kołodziejska w rozmowie z „Wirtualnymi mediami”.

Złożyłam propozycję, że chciałabym odpocząć od etatu i codziennego przychodzenia do pracy. Wyjaśniłam, że trochę przestało mnie to jarać, a poza tym nie mogę robić innych, ważnych dla mnie, rzeczy. Liczyłam na mniej zajmującą formę współpracy z radiem, ale nie zgodzono się

- powiedziała.

Zetka kiedyś była dużą, ale i zarazem rodzinną firmą. Spędzaliśmy razem święta. Pewne okoliczności sprawiły jednak, że ludzie zaczęli odchodzić. Wszystko się gdzieś rozpierzchło

- wspomniała dziennikarka. 

Agnieszka Kołodziejska związana była z Radiem Zet od 2008 r. W ostatnich latach współprowadziła program "Razem lepiej" z Robertem Karpowiczem. 

Komentarzy: 0
Data publikacji: 06.05.2026 13:40
Źródło: wirtualnemedia.pl, pomponik.pl