Znana dziennikarka odeszła z Radia Zet po 17 latach. Padły szczere słowa

Agnieszka Kołodziejska po 17 latach rozstała się z Radiem Zet.
Padły szczere słowa
Chyba po prostu doszłam do sufitu. To była super posada, bardzo ciepła i bezpieczna. I spokojnie mogłabym tam siedzieć. Zrozumiałam jednak, że w moim życiu dzieją się dodatkowe - fajne rzeczy. I one mogą mieć swoją kontynuację, jeżeli się ich uczepię. Nie mogłam tego zrobić w połączeniu z etatem. Ostatnio pracowałam od 14.00 do 19.00, co uważam za najgorsze z możliwych godzin, jeśli chodzi o życie zawodowe i prywatne
- wyznała Kołodziejska w rozmowie z „Wirtualnymi mediami”.
Złożyłam propozycję, że chciałabym odpocząć od etatu i codziennego przychodzenia do pracy. Wyjaśniłam, że trochę przestało mnie to jarać, a poza tym nie mogę robić innych, ważnych dla mnie, rzeczy. Liczyłam na mniej zajmującą formę współpracy z radiem, ale nie zgodzono się
- powiedziała.
Zetka kiedyś była dużą, ale i zarazem rodzinną firmą. Spędzaliśmy razem święta. Pewne okoliczności sprawiły jednak, że ludzie zaczęli odchodzić. Wszystko się gdzieś rozpierzchło
- wspomniała dziennikarka.
Agnieszka Kołodziejska związana była z Radiem Zet od 2008 r. W ostatnich latach współprowadziła program "Razem lepiej" z Robertem Karpowiczem.
Komentarze
Znana dziennikarka dołączyła do Kanału Zero
"Stała się historią". Incydent podczas briefingu Donalda Trumpa
Nie żyje znana dziennikarka. Przegrała walkę z chorobą

"Dziś mój świat zatrząsł się w posadach". Dramat byłej gwiazdy TVN










