Jerzy Bukowski: Totalny odlot Niesiołowskiego

Określenie byłego metropolity krakowskiego, księdza kardynała Stanisława Dziwisza, mianem durnia wystawia jak najgorsze świadectwo prof. Niesiołowskiemu.
Jest takie stare powiedzenie, że jeżeli Pan Bóg chce kogoś ukarać, to najpierw odbiera mu rozum.
Idealnie pasuje ono do wypowiedzi byłego wicemarszałka Sejmu, obecnego posła Unii Europejskich Demokratów profesora Stefana Niesiołowskiego, który na łamach "Super Expressu" po raz kolejny dał wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu decyzji o pochówku prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu.
"- To bezdenna głupota Dziwisza, który okazał się kompletnym durniem, choć na pewno chciał dobrze" - powiedział tabloidowi dodając, że jeśli opozycja wygra kolejne wybory parlamentarne, to trumna Kaczyńskiego powinna być przeniesiona na Powązki, a jego pomniki wywiezione do muzeum socrealizmu w Kozłówce.
Dając wyraz swojej bezbrzeżnej nienawiści do byłego Prezydenta RP Niesiołowski uznał, że Kaczyński nie zasłużył na to, żeby jego pomniki - tak jak monumenty Stalina w Budapeszcie - ciągnąć za szyję po ulicy, ale trzeba je kulturalnie zawieźć do Kozłówki, gdzie mogą stanąć jako symbole pisowskiej głupoty i fałszowania historii.
"- Na razie niestety jest odwrotnie. Polska jest zaśmiecana kolejnymi koszmarnymi pomnikami Kaczyńskiego - tego nieudacznego najgorszego prezydenta" - dodał Niesiołowski w rozmowie z "Super Expressem".
Określenie byłego metropolity krakowskiego, księdza kardynała Stanisława Dziwisza, mianem durnia wystawia jak najgorsze świadectwo prof. Niesiołowskiemu.
Idealnie pasuje ono do wypowiedzi byłego wicemarszałka Sejmu, obecnego posła Unii Europejskich Demokratów profesora Stefana Niesiołowskiego, który na łamach "Super Expressu" po raz kolejny dał wyraz swojemu niezadowoleniu z powodu decyzji o pochówku prezydenta Lecha Kaczyńskiego na Wawelu.
"- To bezdenna głupota Dziwisza, który okazał się kompletnym durniem, choć na pewno chciał dobrze" - powiedział tabloidowi dodając, że jeśli opozycja wygra kolejne wybory parlamentarne, to trumna Kaczyńskiego powinna być przeniesiona na Powązki, a jego pomniki wywiezione do muzeum socrealizmu w Kozłówce.
Dając wyraz swojej bezbrzeżnej nienawiści do byłego Prezydenta RP Niesiołowski uznał, że Kaczyński nie zasłużył na to, żeby jego pomniki - tak jak monumenty Stalina w Budapeszcie - ciągnąć za szyję po ulicy, ale trzeba je kulturalnie zawieźć do Kozłówki, gdzie mogą stanąć jako symbole pisowskiej głupoty i fałszowania historii.
"- Na razie niestety jest odwrotnie. Polska jest zaśmiecana kolejnymi koszmarnymi pomnikami Kaczyńskiego - tego nieudacznego najgorszego prezydenta" - dodał Niesiołowski w rozmowie z "Super Expressem".
Określenie byłego metropolity krakowskiego, księdza kardynała Stanisława Dziwisza, mianem durnia wystawia jak najgorsze świadectwo prof. Niesiołowskiemu.

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 15.11.2018 23:53
Komentarze
Adam Chmielecki: Nasi wielcy
02.04.2025 16:51

Komentarzy: 0
„Ty nas obudziłeś” – mówią członkowie „Solidarności”, związku zawodowego i ruchu społecznego, który bez Jana Pawła II zapewne by nie powstał, a z pewnością nie miałby takiej siły i oblicza oraz nie przetrwałby działalności podziemnej. Ale Ojciec Święty był nie tylko apostołem „Solidarności” – i solidarności. Jego pontyfikat ma wiele wymiarów, zarówno partykularnych, jak i uniwersalnych.
Czytaj więcej
Stefan Niesiołowski - przeobrażenie polityczne
21.02.2025 16:32
Niesiołowski wraca do Platformy. "Największym złem jest PiS"
08.02.2025 17:39

Komentarzy: 0
Po dziewięciu latach przerwy Stefan Niesiołowski ponownie dołączył do Platformy Obywatelskiej. Były poseł i wicemarszałek Sejmu stał się członkiem nowo utworzonego koła PO Łódź Centrum, którym kieruje radna sejmiku wojewódzkiego Hanna Gill-Piątek. Wraz z nim do partii wstąpił m.in. były wiceminister skarbu Józef Woźniakowski.
Czytaj więcej
Trzaskowski ma wrócić do pomysłu ulicy Lecha Kaczyńskiego w Warszawie
26.11.2024 18:21

Komentarzy: 0
Zdaniem Gazety Wyborczej, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zamierza sięgnąć po prawicowy elektorat. W tym celu planuje pojawić się na ingresie nowego metropolity warszawskiego abp. Adriana Galbasa oraz wrócić do pomysłu nadania imieniem ś.p. Lecha Kaczyńskiego jednej z warszawskich ulic.
Czytaj więcej
Gdańscy radni zdecydowali. Będą konsultacje w sprawie nazwy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego
25.10.2024 14:38

