Dariusz Łaszyca: Gdy wirus odejdzie, korona zostanie

W czasie pandemii COVIT-19 ciężka praca personelu medycznego jest powszechnie doceniana. Lekarze, pielęgniarki, salowe, laborantki oraz cały pozostały personel w szpitalach oraz podległych służbach Ministerstwa Zdrowia pracują bardzo ciężko, by ratować nasze zdrowie, często życie.
Za wysiłek i trud, za Serce i Miłość do bliźniego!
Pracujecie ciężko narażając siebie i swoich bliskich, niechaj Pan Bóg Wam Błogosławi!
Dziękujemy!
Dariusz Łaszyca

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 21.04.2020 00:49
Komentarze
Śmierć ciężarnej Izabeli z Pszczyny. Sąd zdecydował w sprawie lekarzy
03.03.2025 15:41
ONZ chce zmuszać medyków do aborcji
04.02.2025 18:38
Rosja: Przedsiębiorcy, lekarze, nauczyciele przenoszą się do Chin
02.02.2025 16:33
Hołd dla pracowników służby zdrowia ratujących rannych górników z kopalni "Wujek"
16.12.2024 15:18
Business Insider: Tysiące lekarzy w Polsce finansowanych przez koncerny farmaceutyczne
22.08.2024 18:21

Komentarzy: 0
Portal businessinsider.com przekazał, że w 2023 roku firmy farmaceutyczne, zarówno zagraniczne, jak i polskie, przeznaczyły 532 mln zł na „działalność badawczo-rozwojową” w Polsce. Środki te zostały skierowane do polskich lekarzy, firm konsultingowych, stowarzyszeń lekarskich i pielęgniarskich oraz fundacji. Z danych ujawnionych przez 20 firm z sektora wynika, że około jedna trzecia tej kwoty trafiła do lekarzy na usługi oraz opłacenie szkoleń i sympozjów, które często odbywają się za granicą i są kosztowne. Na liście pojawiło się m.in. nazwisko Głównego Inspektora Sanitarnego dra Pawła Grzesiowskiego.
Czytaj więcej



