Dawid Wildstein: "Za jedną rzecz cenię Niesiołowskiego. Jest konsekwentnie obrzydliwy"
- opublikował za pośrednictwem Twittera Dawid Wildstein.Niesiołowski jest jedną z najbardziej odrażających postaci polskiej polityki. Dlatego nie dziwi mnie, że jego świństwa w końcu wyciekły. Ale też za jedną rzecz cenię Niesioła. Jest konsekwentnie obrzydliwy. We wszystkim co robi.
Źródło: TwitterNiesiołowski jest jedną z najbardziej odrażających postaci polskiej polityki. Dlatego nie dziwi mnie, że jego świństwa w końcu wyciekły. Ale też za jedną rzecz cenię Niesioła. Jest konsekwentnie obrzydliwy. We wszystkim co robi
— Dawid Wildstein (@DawidWildstein) February 1, 2019
kp

![Fatalne wieści dla Tuska. Tak Polacy ocenili pomysł premiera ws. odszkodowań dla ofiar wojny [SONDAŻ]](https://www.tysol.pl/imgcache/360x250/c/uploads/news/150552/176483145125a3b7acf2d9c012e93e54.jpg)


