Magdalena Ogórek: Jakim cudem ciężarna locha nosi małego dzika a kobieta w ciąży "zlepek komórek"?
09.01.2019 21:34

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Kolejną histerią jaką postanowiła wywołać opozycja totalna jest histeria na punkcie dzików, które trzeba wybić w związku z epidemią Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF). Jedną z twarzy histerii postanowiła zostać znana z aktywności w promocji aborcji Maja Ostaszewska załamująca ręce m.in. nad "ciężarnymi lochami". Sprawę skomentowała Magdalena Ogórek
- Nie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życie należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi "zlepek komórek"? Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik
- napisała Magdalena Ogórek na Twitterze
\n\ncykNie oceniam sprawy zabijania dzików (nie znam się na ASF), ale wytłumaczcie mi proszę, jakim cudem locha nosi w sobie małego dzika, o którego życie należy walczyć, a kobieta w ciąży nosi „zlepek komórek”?
— Magda Ogórek (@ogorekmagda) 9 stycznia 2019
Płód to nie człowiek, a dzik to od początku dzik????

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.01.2019 21:34
Kolejny szpital rezygnuje. Jagielska nie dostanie pracy w Ostrzeszowie
23.12.2025 11:45

Komentarzy: 0
Gizela Jagielska nie podejmie pracy w Ostrzeszowskim Centrum Zdrowia, mimo że jej zatrudnienie miało pomóc w utrzymaniu zagrożonych likwidacją oddziałów. Rozmowy zostały zakończone po fali sprzeciwu środowisk antyaborcyjnych i politycznej presji.
Czytaj więcej
Islam wchodzi na europejską scenę polityczną – ostrzega Jacek Saryusz-Wolski
10.12.2025 19:21
Gizela Jagielska oczyszczona z zarzutów. Prokuratura zajmie się teraz Braunem
10.12.2025 09:08

Komentarzy: 0
Prokuratura uznała, że zabieg przerwania ciąży w szpitalu w Oleśnicy nie nosił znamion czynu zabronionego. Jednocześnie trwa osobne śledztwo dotyczące obywatelskiego zatrzymania, którego w placówce próbował dokonać Grzegorz Braun.
Czytaj więcej
Dziki terroryzują Warszawę
09.12.2025 11:36
Instrukcja zabicia dziecka społecznie nieszkodliwa? Postępowanie przeciwko proaborcyjnej lekarce umorzone
05.12.2025 22:41

Komentarzy: 0
Czyn zabroniony polegać miał na udzieleniu ciężarnej kobiecie pomocy w nielegalnej aborcji poprzez instrukcje, w jaki sposób i z użyciem jakiego leku ma wykonać aborcję farmakologiczną oraz poprzez oferowanie pomocy w szpitalu, w którym pracuje, w razie gdyby doszło do komplikacji medycznych.
Czytaj więcej

