Służby zniszczyły dom Zbigniewa Ziobry. Fala satysfakcji w sieci: „Nareszcie!”

Dziś rano na polecenie neoprokuratorów Tuska i Bodnara, służby włamały się do domu Z.Ziobro. Wybijali szyby i niszczyli dom. Wszystko pod jego nieobecność i leczenie w związku z nowotworem
- poinformował na Twitterze [X] Patryk Jaki.
Funkcjonariusze mieli działać pod nieobecność byłego ministra sprawiedliwości.
CZYTAJ TAKŻE: Patryk Jaki: Służby włamały się do domu Zbigniewa Ziobry
Fala satysfakcji w sieci
W sieci pojawiła się lawina komentarzy usatysfakcjonowanych przeciwników Ziobry:
...uf, nareszcie...allelluja...
— Mariusz (@Mariusz69183784) March 26, 2024
Nareszcie https://t.co/zzlFVx7aYl
— Wiktoria (@Wiktoria1515751) March 26, 2024
! Nareszcie! Koniec z bezkarnością i złodziejstwem! Czas rozliczenia nadużyć!
— Free City of Warsaw (@free_warsaw) March 26, 2024
Nareszcie
— Theo Dart (@TheoDart2) March 26, 2024
nareszcie, ale przeszukanie to jedno a zarzuty drugie, czekamy
— Wojciech (@Wojciec97084419) March 26, 2024
Nareszcie służby działają. Czekamy na zarzuty i proces ZZ
— Alicja (@Alicja_real) March 26, 2024
Nareszcie! Skoro Ziobro jest w szpitalu, to nie zdążył zniszczyć laptopów, jak w 2007.
— Niedzwiedziczka (@niedzwiedziczka) March 26, 2024
Komentarze
Żurek poluje na Patryka Jakiego? Kuriozalne uzasadnienie

Żurek złożył do PE wniosek ws. zatrzymania Patryka Jakiego. Ekspert: To wywali skalę żenady

Ziobro ostro o sędzi, która skazała Bąkiewicza. „Ślepy lewicowy aktywizm”

Nowe informacje ws. stanu zdrowia Donalda Trumpa

Dramat w rodzinie królewskiej. Królowa trafiła do szpitala

