Pikieta dolnośląskiej Sekcji Oświaty i Wychowania

Dziś ( 23 stycznia 2019 r.) o godz. 14.00 pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu odbędzie się pikieta NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania.
Na pikietę zostały zaproszone także inne związki zawodowe i pozostali pracownicy oświaty. -Nikt za nas tego nie załatwi, musimy pokazać determinację w walce o godne wynagrodzenia - podkreśla Danuta Utrata Przewodnicząca Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Dolny Śląsk

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 23.01.2019 13:32
Komentarze
Ważny komunikat dla mieszkańców Dolnego Śląska
11.06.2026 12:14

Komentarzy: 0
Mieszkańcy Dolnego Śląska i turyści zyskają nowe możliwości podróżowania koleją. Już od 14 czerwca pociągi Kolei Dolnośląskich będą zatrzymywać się na dwóch nowych przystankach w Bielawie. To dobra wiadomość zarówno dla osób planujących wypoczynek nad Jeziorem Bielawskim, jak i dla miłośników górskich wędrówek w Górach Sowich.
Czytaj więcej
Wyłączenia prądu na Dolnym Śląsku. Ważny komunikat dla mieszkańców
09.06.2026 13:06

Komentarzy: 0
Mieszkańcy Dolnego Śląska powinni sprawdzić najnowszy harmonogram prac sieciowych opublikowany przez operatora Tauron. W najbliższych dniach zaplanowano wyłączenia energii elektrycznej m.in. we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Wałbrzychu oraz w powiatach wałbrzyskim, świdnickim, wrocławskim i głogowskim. Poniżej publikujemy szczegółową listę miejscowości, ulic i terminów planowanych przerw w dostawie energii.
Czytaj więcej
Komunikat dla mieszkańców woj. dolnośląskiego
01.06.2026 16:29
Wyłączenia prądu na Dolnym Śląsku. Ważny komunikat dla mieszkańców
11.05.2026 12:50

Komentarzy: 0
Mieszkańcy wielu miejscowości na Dolnym Śląsku muszą przygotować się na planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej. Tauron opublikował nowy harmonogram wyłączeń obejmujący zarówno duże miasta, jak m.in. Wrocław, Wałbrzych, Jelenią Górę, jak i wiele mniejszych miejscowości. Sprawdź, gdzie i którego dnia nie będzie prądu.
Czytaj więcej
„Nie jesteśmy numerami”. Solidarność protestowała pod siedzibą PKP Intercity
11.05.2026 11:01

