Ścieki znów leją się do Wisły na wysokości Czajki! "Co na to Trzaskowski?"

Zaniepokojeni mieszkańcy poinformowali nas, że ścieki sie przelewają do Wisły. Co na to @MPWiK i @RTrzaskowski ? pic.twitter.com/9Y3yITrNvA
— Przemysław Daca (@DacaPrzemyslaw) September 27, 2020
Jak wyjaśnia w rozmowie z TVP Info rzecznik Wód Polskich Sergiusz Kieruzel, najprawdopoodobniej przyczyną wylewu ścieków do Wisły nie jest awaria, ale obfite opady deszczu.
Mamy podejrzenia, że przepływ jest na tyle duży, że nie mieści się w rurze. To wszystko jest ze sobą zmieszane, ścieki z wodami opadowymi. Wody Polskie monitorują sytuację
- poinformował Sergiusz Kieruzel.
O sytuacji w oczyszczalni ścieków Czajka wielokrotnie informowaliśmy na portalu Tysol.pl.
Czytaj więcej: Pilne! Znów awaria oczyszczalni "Czajka"! Ścieki wpadają do Wisły
Czytaj więcej: "Gigantyczna skala nieprawidłowości". Awaria w Czajce to nie wszystko
Komentarze
35. rocznica Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ "S". Wręczono specjalne podziękowania

Dramat w warszawskim zoo. „Mamy dla Was smutną wiadomość”
Specjalne warunki na SOR dla polityków KO? Internet huczy po tekście zero.pl

Specjalne traktowanie polityków KO na SOR? Nowe ustalenia Zero.pl
Ważny komunikat dla mieszkańców Warszawy



