Rozpoczęcie roku szkolnego 2023. Premier Morawiecki złożył uczniom życzenia

Premier wziął w poniedziałek udział w inauguracji roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta w Rokicinach.
Premier Morawiecki złożył uczniom życzenia
"Początek roku szkolnego po tak długich wakacjach, jednych z najdłuższych, to pewnie jest przeżycie. Macie i te chwile radosne: spotkania z kolegami, koleżankami, nauczycielami, ale macie na pewno też obawy, swoje troski, wątpliwości, jak pójdzie ten nowy rok szkolny. Ja chciałbym życzyć wam tego, by poszedł jak najlepiej. By był pełen radości, pełen otwarcia na świat, dociekliwości, poszukiwania pasji, dobra, tych wszystkich wartości i ideałów, które kształtują nasze życie, także życie narodu, państwa"
- powiedział do uczniów Morawiecki.
Jak wskazał, aby życie szkolne było jak najpełniejsze, muszą być do tego odpowiednie warunki. Dodał, że jest to możliwe dzięki inwestycjom w szkolną infrastrukturę. Wymienił też programy służące wsparciu aktywności sportowej dzieci i młodzieży, jak rządowy program "Klub" wspierający małe kluby sportowe.
Tagi
Komentarze
Prezydent: Nie postawiłbym środków finansowych na to, że PiS się rozpadnie

Uszkodzony gazociąg przy szkole podstawowej. Ewakuowano kilkaset osób
Śmiertelna strzelanina w szkole. Spływają dramatyczne informacje
„Rodzice dosłownie wymuszają pozytywne oceny”. W Gdańsku rozmawiano o problemach polskiej oświaty

Para Prezydencka złożyła Polakom świąteczne życzenia


