Podwyżki w wojsku. Rozporządzenie weszło w życie

Wysokość podwyżki - jak informuje gazeta - jest uzależniona od stopnia wojskowego. Z opublikowanej tabeli wynika, że szeregowy otrzyma o 300 zł brutto więcej, sierżant - o 360 zł, podporucznik - o 420 zł, natomiast generał - o 1050 zł.
Pierwotnie - jak czytamy - resort obrony proponował solidniejsze podwyżki.
W projekcie rozporządzenia proponował, by pensje żołnierzy - w zależności od stopnia wzrosły od 5-7 proc., dzięki czemu uposażenie zasadnicze wojskowych wzrosłoby o 400 zł dla szeregowych, o 500 dla podoficerów i o 1100 zł dla generała
- Komunikat dla mieszkańców Katowic
- Gratka dla miłośników astronomii. Niezwykłe zjawisko na polskim niebie
- Telewizja Republika kontra TVN24. Są wyniki oglądalności
- IMGW wydał komunikat. Oto co nas czeka w najbliższym czasie
- Robert Lewandowski podzielił się radosną nowiną. Lawina gratulacji
- Odziedziczenie domu po rodzicach i zniesienie współwłasności
- Agresja na S7 i szokujący gest policjantki. Sieć obiegło nagranie
- Katastrofa unijnej elektromobilności
- Kto jest faworytem prezydenta Andrzeja Dudy? Padło nazwisko
- Niemcy niezadowoleni ze słów Kaczyńskiego. Piszą wprost
Podwyżki w wojsku. Wyrównanie od 1 stycznia
Takie podwyżki - jak donosi "Fakt" - nie spodobały się jednak resortowi finansów.
Podwyżki mają być wypłacone z wyrównaniem od 1 stycznia.
Warto podkreślić, że to podstawa, żołnierzom oprócz tego należą się jeszcze dodatki
- czytamy.
Komentarze
Amerykańscy żołnierze trafią do Polski? Wiceszef MON zdradził nowe informacje

Amerykańskie wojska wycofywane z Niemiec trafią do Polski? Jasne stanowisko Trumpa

Jarosław Kaczyński: Tusk kolejny raz odkrywa swoją prawdziwą twarz

Donald Tusk zapowiada traktat obronny z Wielką Brytanią. Padła data

„Cięcia w kontyngencie USA w Niemczech wysyłają Rosji zły sygnał”

