PILNE! Zamach we Francji: Zamachowiec wjechał samochodem w grupę studentów
10.11.2017 19:42

Komentarzy: 0
Udostępnij:
W miejscowości Blagnac, niedaleko Tuluzy we Francji, zamachowiec wjechał samochodem w grupę studentów. Trzy osoby zostały ranne.
Francuskie media informują, że 23-letnia kobieta jest w stanie ciężkim. Jej równieśnik i młodsza o rok kobieta odnieśli lżejsze rany w wyniku ataku. Kierowca samochodu już został zatrzymany.
#BreakingNews
— Avanti News (@Avanti__News) 10 listopada 2017
Tuluza,Francja.
Kierowca wjechał autem w grupę uczniów w pobliżu szkoły - 3 jest rannych, w tym 2 ciężko.
Francuskie media podają, że ''incydent'' był celowy i kierowca wjechał umyślnie w ludzi. #France #Toulouse pic.twitter.com/lmRq4fICz2
28-letni zamachowiec przyznał się, że działał umyślnie. Był już notowany za drobne wykroczenia, jednak nie ma go na liście podejrzanych o ekstremizm. Francuskie radio Europe 1 donosi, że terrorysta miał powiedzieć policji, że "dostał rozkazy", aby dokonać zamachu.
/ Źródło: dorzeczy.pl
Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 10.11.2017 19:42
„Ustawa o represyjnej eutanazji już w parlamencie”
23.02.2026 11:47

Komentarzy: 0
„Emmanuel Macron i lobby eutanazji chcą wprowadzić najbardziej pobłażliwą, szybką i represyjną procedurę eutanazji na świecie! Potrzebujemy, aby świat otworzył oczy i podniósł alarm w związku z tym, co obecnie dzieje się we Francji” – napisało European Center for Law and Justice w specjalnie wydanym oświadczeniu.
Czytaj więcej
Francuski portal: Niebezpieczeństwa niemieckiej hegemonii militarnej dla Europy
23.02.2026 09:52
Tragiczny wypadek w Alpach. Nie żyje narciarz z Polski
17.02.2026 21:27

Komentarzy: 0
Trzy osoby, w tym Polak i Brytyjczyk polskiego pochodzenia, zginęły we wtorek w lawinach we francuskich Alpach - poinformowała miejscowa prokuratura. Dwaj narciarze zginęli, gdy zjeżdżali poza wyznaczonymi trasami w departamencie Alpy Wysokie, a jeden turysta został porwany przez lawinę w Sabaudii.
Czytaj więcej
Francja uderza w OZE i stawia na energię jądrową
16.02.2026 21:05
Niemcy krytykują Francję. "Nie wydają wystarczająco dużo na obronność"
16.02.2026 12:52


