Szukaj
Konto

Pełnomocnik Premiera ds. Czystego Powietrza o Tusku: Kiedy byłem studentem i protestowałem "zbił termometr"

Donald Tusk
Źródło: PAP/Tomasz Waszczuk
Pełnomocnik Premiera ds. Czystego Powietrza, Bartłomiej Orzeł, skomentował wczorajsze wątki ekologiczne w przemówieniu Donalda Tuska na evenuie Campus Polska Przyszłości, które odbywało się wczoraj w Olsztynie.

"Donald Tusk, który dziś opowiada młodym o potrzebie walki o klimat, kiedy ja byłem studentem i robiłem akcje antysmogowe, jako Premier "zbił termometr" i podniósł poziomy alarmowania i informowania o smogu"

- wspomina.

"Tyle o wiarygodności tego Pana"

- uznaje.

"Młodzi nie dadzą się nabrać"

- uważa.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 29.08.2021 12:19
Źródło: TT/Bartłomiej Orzeł