Milion złotych w „Milionerach”. Uczestniczka zdradziła, na co wyda pieniądze

- W teleturnieju Milionerzy padła główna nagroda w wysokości miliona złotych.
- Zwyciężczynią została Elżbieta Marszalec, księgowa z Warszawy.
- Pytanie za milion dotyczyło geometrii - chodziło o liczbę wymiarów punktu geometrycznego.
- Po wygranej prowadzący Hubert Urbański pogratulował uczestniczce odwagi i wiedzy.
Milion złotych w "Milionerach". Uczestniczka zdradziła, na co wyda pieniądze
Droga do zwycięstwa nie była jednak łatwa. W trakcie gry Elżbieta wykorzystała trzy koła ratunkowe. Przy pytaniu za 50 tys. zł prowadzący wskazał błędną odpowiedź, ale uczestniczka zaufała swojej intuicji i wybrała inną opcję, która okazała się poprawna.
Pytanie za milion brzmiało: "Ile wymiarów ma punkt geometryczny". Elżbieta odpowiedziała poprawnie i wygrała najwyższą nagrodę. Po wszystkim Hubert Urbański powiedział:
"Odważna kobieto! Tak się wygrywa milion. Bezprzykładna odwaga, wiedza, intuicja!"
- powiedział Urbański.
Zwyciężczyni zdradziła, że część pieniędzy chce przeznaczyć dla swoich dzieci.
"Dlatego po prostu dołożę im się do mieszkań. Chciałabym, żeby jedno i drugie miało swój kąt, który mogłoby nazwać swoim domem. To bardzo ważne, żeby po całym dniu wracać do swojego domu" - przyznała.
Elżbieta planuje także wymienić swój samochód.
"Wymienię moją cudną Lodzię, czyli moją Skodę, która wiernie mi służy już od 19 lat. Jest wspaniałym autkiem i zostanie w rodzinie. Moja córka już ostrzy sobie na nią zęby"
- ogłosiła.
Kobieta myśli też o podróży po Polsce.
"Uwielbiam naszą przyrodę. Nie muszę leżeć na leżaku przy basenie w Egipcie, żeby być szczęśliwą. Wolę na łące. Na pewno też zainwestuję w siebie, bo cały czas staram się podnosić kwalifikacje zawodowe" - powiedziała wprost.
- SAFE to przebiegły niemiecki biznesplan
- Pilny komunikat dla klientów Alior Banku
- Wyłączenia prądu w Małopolsce. Komunikat dla mieszkańców
- ZUS wydał pilny komunikat
- Wraz z wetem prezydenta ws. SAFE posypie się plan KE rabunku i neutralizacji Polski
Skąd się wziął program?
"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych teleturniejów na świecie. Format "Who wants to be a Milionaire" pochodzi z Wielkiej Brytanii, pierwszy odcinek wyemitowano w 1998 roku, a już we wrześniu 1999 teleturniej trafił do Polski. Pierwszy odcinek polskiej edycji "Milionerów" został wyemitowany dokładnie 3 września 1999 r. na antenie telewizji TVN. Prowadzącym został Hubert Urbański, który jako gospodarz zdobył ogromną popularność. Podczas eliminacji z grupy śmiałków wybierany jest najlepszy, który najszybciej odpowie na pytanie wstępne. Następnie zasiada przed prowadzącym i zaczyna walkę o milion. Ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe: telefon do przyjaciela, pytanie do publiczności i pół na pół. Pytania dotyczą rozmaitych dziedzin życia i nierzadko wymagają od uczestnika szerokiej wiedzy i dobrej pamięci.
Komentarze
Kultowy teleturniej wraca po 25 latach. Wiadomo, kto go poprowadzi
"Milionerzy" od jesieni przechodzą do innej stacji. Ruszyły castingi
Nie żyje uczestniczka znanego teleturnieju. Polsat wydał komunikat
"Familiada" wraca w wielkim stylu. Zmiany zaskoczyły widzów




