Mark Zuckerberg spotkał się z Donaldem Trumpem i ma teraz „wspierać narodową odnowę Ameryki”

Wyraźnie dał do zrozumienia, że chce wspierać odnowę narodową Ameryki pod przywództwem prezydenta Trumpa
- relacjonował dla Fox News deklaracje Zuckerberga Stephen Miller, prawa ręka Donalda Trumpa. - Bardzo jasno wyraził chęć wspierania tej zmiany, którą obserwujemy w całej Ameryce, i uczestniczenia w niej.
"Mark był wdzięczny"
Mark był wdzięczny za zaproszenie prezydenta Trumpa na kolację i możliwość spotkania się z członkami jego zespołu i rozmowę na temat przyszłej administracji
- mówił z kolei rzecznik koncernu Meta.
Facebook jest uznawany przez konserwatywnych użytkowników za platformę społecznościową w największym stopniu przeżartą cenzurą i nierównym traktowaniem użytkowników. Użytkownicy o poglądach konserwatywnych od wielu lat skarżą się na usuwanie treści i profili oraz podwójne standardy koncernu.
W 2021 roku Facebook zablokował profil urzędującego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.
Komentarze
Karol Nawrocki u Donalda Trumpa. Wizyta obowiązkowa

Prezydent RP: Naszym celem strategicznym jest stała obecność wojsk amerykańskich w Polsce
Nawrocki z wizytą w USA. Ma nietypowy prezent dla Trumpa
Karol Nawrocki rozpoczyna wizytę w USA. W planach rozmowa z Trumpem

Cieśnina Ormuz niebawem „otwarta dla wszystkich”. Trump ujawnia szczegóły porozumienia z Iranem



