Szukaj
Konto

Lech Wałęsa trafił do szpitala

Lech Wałęsa trafił do szpitala
Źródło: fot. PAP/Adam Warżawa
Były prezydent Lech Wałęsa poinformował we wtorek, że trafił do szpitala. Jego asystent przekazał najnowsze informacje o stanie jego zdrowia.

Lech Wałęsa trafił do szpitala. Informacją o tym pojawiła się na jego oficjalnym profilu w mediach społecznościowych. Były prezydent zamieścił zdjęcie na Facebooku i opatrzył je krótkim komentarzem: "Trafił mnie Covid".

CZYTAJ TAKŻE: Afera Wiatrakowa. Wojewoda mazowiecki: Wiecie od jakiego tematu zaczęła się moja pierwsza rozmowa z ambasadorem Niemiec?

Nowe informacje

Marek Kaczmar, dyrektor biura Lecha Wałęsy, w rozmowie z serwisem o2.pl zdradził, w jakim stanie jest były prezydent.

- Lech Wałęsa ma stwierdzony COVID. Jest pod dobrą opieką lekarską. Przebywa w szpitalu w Gdańsku. Nie czuje się najlepiej - jak to 80-latek z Covidem - oświadczył.

Kaczmar przekazał, że nie jest to pierwsze zakażenie koronawirusem u Lecha Wałęsy. - Wcześniej prezydent chorował, ale objawy nie były tak silne, jak teraz - podkreślił. Dodał, że Wałęsa ma skoki temperatury.

- Pierwsze objawy pojawiły się w niedzielę - zakończył.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 05.12.2023 18:38
Źródło: Facebook / o2.pl