Kukiz zapytany o Stanowskiego. Padły mocne słowa

W rozmowie z "Super Expressem" poseł Kukiz’15 został zapytany o ewentualną walkę o prezydenturę kandydatów takich jak gen. Rajmund Andrzejczak, dziennikarka Dorota Gawryluk oraz dziennikarz i internetowy twórca Krzysztof Stanowski.
Jeśli ich celem faktycznie jest prezydentura, to największe szanse ma Dorota Gawryluk. Błyskotliwa, inteligentna, ładna, no i kobieta, co też jest bardzo istotne
- stwierdził Paweł Kukiz.
Muzyk zaznaczył jednak, że bez spełnienia jednego warunku dziennikarka może mieć jednak małe szanse na powodzenie w wyborach.
- Musiałaby być kandydatem całej prawicy. Najbardziej prawdopodobne, że wszystko będzie się rozgrywało między Morawieckim i Tuskiem, albo Trzaskowskim. Wydaje mi się, że raczej będzie to Donald Tusk - powiedział.
CZYTAJ TAKŻE: Dziennikarka Radia Szczecin: Podałam informację o Grodzkim. Kilka godzin później zostałam zwolniona
Mocne słowa o Stanowskim
Zapytany o twórcę Kanału Zero Krzysztofa Stanowskiego poseł nie przejawił większego entuzjazmu.
On nie rozumie nawet podstawowych zasad ustrojowych. Jakąś elementarną wiedzę kandydat na prezydenta musi posiadać
- powiedział.
CZYTAJ TAKŻE: Tusk zabrał głos ws. CPK. Jego słowa wywołały burzę
Matka Krzysztofa Stanowskiego walczyła o życie. Nowy wpis sugeruje poprawę
Jest wyrok ws. Stanowski kontra Janoszek: Film do usunięcia, 20 tys. zł zadośćuczynienia

Znany dziennikarz przechodzi do Kanału Zero
Stanowski poprosił Żurka o radę. "Jestem w kropce"

Stanowski odpowiada Schnepf po decyzji sądu: „Wciąż nie pamięta pani swojej roli”


