Jarosław Jakimowicz trafił do szpitala

W ostatnim czasie paparazzi zauważyli aktora, gdy meldował się w szpitalu. Wyglądało na to, że Jakimowicz zostanie w placówce przez kilka dni.
Niestety problemy zdrowotne mogą dopaść każdego z nas. Jak donosi Pomponik, Jakimowicz 4 maja został przyjęty na oddział jednego z warszawskich szpitali. Były aktor miał poddać się planowanemu wcześniej zabiegowi usunięcia przepukliny.
Wcześniej bywał w szpitalu na badaniach. I choć nie pisał o tym w sieci, wiadomo było, że pojawia się w placówce medycznej.
Instagram blokuje Jakimowicza
Przypomnijmy, że kilka dni temu aktor Jarosław Jakimowicz pokazał na Instagramie, jak w Dniu Flagi RP zerwał tęczowy sztandar zawieszony przy fladze Polski, nazywając go "szmatą" i "g**nem". Sprawa wywołała oburzenie w środowiskach lewicowych, a instagramowy profil aktora został zawieszony przez administrację platformy.
MN,
kor.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 06.05.2022 18:18
Źródło: pomponik.pl, wp.pl
Komentarze
W Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia powstała Solidarność
17.04.2026 17:09

Komentarzy: 0
"Witamy na pokładzie nowo powstałą Organizację Zakładową NSZZ "Solidarność" w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Długoterminowej Olecko-Kolonia" - przekazali przedstawiciele warmińsko-mazurskiej Solidarności.
Czytaj więcej
Znana aktorka trafiła do szpitala. Pojawiły się niepokojące doniesienia
17.04.2026 09:11
Komunikat dla mieszkańców woj. świętokrzyskiego
13.04.2026 19:32
Znany muzyk trafił do szpitala po wypadku. Wiadomo, jak się czuje
10.04.2026 17:15

Komentarzy: 0
Legenda muzyki country Ray Stevens, 87-letni dwukrotny zdobywca Grammy, dochodzi do siebie po niedawnym upadku, w wyniku którego złamał kark. Artysta był krótko hospitalizowany w rejonie Nashville, po czym został wypisany do domu, gdzie kontynuuje rekonwalescencję. Lekarze zalecili mu noszenie kołnierza ortopedycznego przez około cztery tygodnie.
Czytaj więcej
Zabieg bez kolejki dla syna senatora KO? Szpital potwierdza
10.04.2026 08:54


