Szukaj
Konto

"I jak, żałujcie już, ze zakazaliście Kramkowi opuszczać kraj?" Fundacja Otwarty Dialog szydzi z ministrów polskiego rządu

31.08.2021 23:45
Założycielka Fundacji Otwarty Dialog Ludmyła Kozlowska
Źródło: Screen YouTube
Komentarzy: 0
Do incydentu przy granicy z Białorusią koło wsi Szymaki (Podlaskie) doszło w niedzielę po południu. Jak widać na nagraniach umieszczonych w mediach społecznościowych, grupa osób weszła na pas drogi granicznej, użyła nożyc do metalu, zaczepiła liny i próbowała rozerwać zasieki z drutu kolczastego ułożone na granicy Polski z Białorusią.

Sąd Rejonowy w Sokółce nie uwzględnił wniosku prokuratury o trzymiesięczny areszt trzynastu osób, którym postawiła zarzuty związane ze zniszczeniem fragmentu ogrodzenia na granicy z Białorusią. Na razie nie wiadomo, czy śledczy złożą zażalenie.

- I jak @WasikMaciej @Kaminski_M_ @mblaszczak @ZiobroPL, żałujecie już, że zakazaliście @bartek_kramek opuszczać kraj, czy jeszcze nie? Bo jak nie to dajcie znać, coś się wymyśli.

- szydzi z ministrów polskiego rządu Fundacja Otwarty Dialog

Komentarzy: 0
Data publikacji: 31.08.2021 23:45
Źródło: Twitter