Szukaj
Konto

Dramat we wsi Palcza. Nie żyje mężczyzna rażony piorunem

02.05.2023 21:45
Piorun / zdjęcie poglądowe
Źródło: pixabay.com
Komentarzy: 0
We wsi Palcza w woj. małopolskim doszło do dramatu. Nie żyje 32-latek, który wykonywał prace gospodarcze w polu.

Jak informuje rzecznik prasowy Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP st. asp. Hubert Ciepły, tragedia rozegrała się po godzinie 14. Mężczyzna znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze.

Mężczyznę trafił piorun

- 32-latek używając zagęszczarki, wykonywał prace związane z utwardzaniem dojazdu do posesji. W pewnym momencie rozpętała się burza i mężczyzna został porażony piorunem - powiedział asp. szt. Wojciech Copija z policji w Suchej Beskidzkiej.

Pomimo szybkiej interwencji lekarskiej życia poszkodowanego nie udało się uratować. Ratownicy prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową przez 30 minut, jednak bez powodzenia.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 02.05.2023 21:45
Źródło: TVP Info / Facebook