Dramat w Pałacu. Stan księżnej się pogarsza

- Pogarszający się stan zdrowia księżnej Mette-Marit – księżna koronna Norwegii zmaga się ze włóknieniem płuc, przewlekłą i postępującą chorobą układu oddechowego, a według doniesień medialnych jej stan się ostatnio pogorszył.
- Publiczne wystąpienie wzbudziło niepokój – podczas obchodów rocznicy uchwalenia konstytucji Norwegii księżna pojawiła się u boku księcia Haakona, a uwagę zwrócił widoczny przewód tlenowy, co wywołało komentarze w mediach.
- Wsparcie rodziny królewskiej – księżniczka Ingrid Alexandra zdecydowała się wrócić z Australii, gdzie studiuje, aby być bliżej chorej matki i wspierać rodzinę w trudnym czasie.
Księżna znowu walczy o zdrowie
Ostatnio księżna Mette-Marit pojawiła się u boku swojego męża, następcy tronu Haakona, z okazji rocznicy uchwalenia konstytucji w Norwegii.
Uwagę fotoreporterów zwrócił przewód tlenowy, który miała podłączony księżna.
Mette-Marit choruje na włóknienie płuc, czyli przewlekłą i postępującą chorobę układu oddechowego.
Stan się pogarsza
Zagraniczne media donoszą, że jej stan się pogarsza.
Książę Haakon poinformował, że księżniczka Ingrid Alexandra postanowiła wrócić do Norwegii z Australii, gdzie studiuje, żeby być przy mamie.
Ingrid Alexandra chce wkrótce wrócić do domu i ma to związek z sytuacją w naszej rodzinie. Chciałaby być przy swojej mamie
– poinformował podczas konferencji prasowej, cytowany przez „People”.
Księżna Mette-Marit
Mette-Marit to księżna koronna Norwegii, żona następcy tronu, księcia Haakona. Urodziła się 19 sierpnia 1973 roku w Kristiansand w Norwegii. Od momentu wejścia do rodziny królewskiej stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci norweskiej monarchii.
Komentarze
Pałac Buckingham. Radosne doniesienia ws. księżnej Kate
Nie żyje aktor znany z kultowej komedii lat 80.

Nowy rozdział relacji strategicznych Polski z Norwegią. "Współpraca bez jakichkolwiek rys"










