Dominik Tarczyński: "Tusk promuje Dulkiewicz na prezydenta Polski. To koniec Schetyny"
11.07.2019 19:23

Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Opozycja przez cztery lata zajmowała się nami, zamiast Polską. Nie przygotowali żadnego programu. Powtórzę to kolejny raz, że jedynym programem opozycji jest program telewizyjny drukowany w „Gazecie Wyborczej”, gdzie szczególną uwagę zwraca się na program TVN-u - mówi Dominik Tarczyński w rozmowie z wpolityce.pl.
- To już jest koniec Grzegorza Schetyny. Myślę, że duży udział ma w tym Donald Tusk promując Aleksandrę Dulkiewicz na prezydenta Polski. Pamiętajmy, że obecność Tuska nie tylko nie pomogła w majowej kampanii wyborczej, ale bardzo zaszkodziła Schetynie i Platformie Obywatelskiej
- powiedział Tarczyński.
- Polacy byli oburzeni tym, że Tusk i wszystkie instytucje krzyczą o praworządności, traktatach, konstytucji, a łamali te same traktaty poprzez to, że Timmermans i Tusk angażowali się w kampanię w Polsce, czego nie maja prawa robić. Polacy są inteligentnym narodem i ocenili to w tych wyborach
- dodał.
mk/źródło: wpolityce.pl

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 11.07.2019 19:23
„PO chce się dogadać ws. paktu migracyjnego i na końcu zostanie bez skrupułów oszukana”
10.04.2024 20:53

Komentarzy: 0
– Platforma chce się dogadywać ws. paktu migracyjnego i w końcu zostanie bez skrupułów wykorzystana do tego, żeby relokować nielegalnych migrantów – powiedział w komentarzu dla PAP eurodeputowany PiS Dominik Tarczyński. PE przyjął pakt w środowym głosowaniu przy sprzeciwie zarówno PO, jak i PiS.
Czytaj więcej
Europosłowie koalicji rządzącej głosowali za liberalizacją handlu z Ukrainą. Mamy komentarz Dominika Tarczyńskiego
09.04.2024 18:27
Tarczyński odpowiada Rostowskiemu: "To będzie dla niego bardzo kosztowny proces"
29.03.2024 08:41
Były minister Tuska zaatakował Dominika Tarczyńskiego: "Bedzie miał proces"
28.03.2024 19:55
„Och, już się nie śmiejesz”. Mocne wystąpienie Dominika Tarczyńskiego w PE [WIDEO]
13.03.2024 09:40

Komentarzy: 0
– Może pani odpowie: Jak to możliwe, pani Adamowicz, bo jak widzę, ma pani niezły ubaw. Jak to się dzieje, że Tusk używa prywatnej firmy ochroniarskiej? Wygrał wybory i używa prywatnej firmy ochroniarskiej do przejęcia mediów publicznych? Och, już się nie śmiejesz. Już wiem dlaczego – mówił w PE Dominik Tarczyński, europoseł PiS.
Czytaj więcej


