Awantura w Sejmie! Kaczyński do Giertycha: "Nie jestem z tobą po imieniu, łobuzie"

Mocne słowa Jarosława Kaczyńskiego
Prezes Kaczyński wniósł o zwołanie Konwentu Seniorów celem zwołania nadzwyczajnego posiedzenia Sejmu, aby rozmawiać o "humanitaryzmie w demokracji walczącej".
Mamy z jednej strony humanitarną decyzję o zwolnieniu mordercy (Ryszarda Cyby), a z drugiej mamy znęcanie się nad kobietami, dwiema paniami z Ministerstwa Sprawiedliwości w sposób wyjątkowo wręcz ohydny, można powiedzieć "urbanowski", znęcanie nad panią Wójcik i jej bardzo chorym synem, z doprowadzeniem do śmierci Barbary Skrzypek poprzez haniebne przesłuchanie i mamy na sali głównego sadystę, niejakiego Giertycha
- oświadczył Kaczyński.
Dodał, że to "człowiek Giertycha, jego adwokat najbardziej się znęcał" podczas przesłuchania Skrzypek.
- Nagły zwrot ws. sprzedaży TVN przez Warner Bros. Discovery. Tego nikt się nie spodziewał
- Informacja ws. sprzedaży TVN była żartem. Przepraszamy, prima aprilis
- Pilne doniesienie z Pałacu Buckingham. Król Karol rezygnuje
- Porażka rządu Tuska ws. elektrowni atomowej. Wygasła umowa z USA
"Nie jestem z tobą po imieniu, łobuzie"
Giertych zareagował na nazwanie go "sadystą", również wchodząc na sejmową mównicę. Obaj z Kaczyńskim mówili jednocześnie.
- Zostałem nazwany sadystą przez pana Jarosława Kaczyńskiego - stwierdził Giertych. - Jarku siadaj, uspokój się - powiedział do prezesa PiS.
- Nie jestem z tobą po imieniu, łobuzie - oświadczył Kaczyński.
- "Jakby był pod wpływem". Burza po emisji popularnego programy TVN
- "Co się dzieje z Trzaskowskim? Patrzcie na jego zachowanie". Jest nagranie
- Znany dziennikarz odchodzi z TVN po 20 latach pracy
- {C}%3C!%2D%2D%7BC%7D%253C!%252D%252D%25253Cmeta%252520charset%25253D%252522UTF-8%252522%252520%25252F%25253E%252D%252D%253E%2D%2D%3EKomunikat dla mieszkańców Gdańska
- "Sytuacja coraz bardziej niepokojąca". Komunikat wrocławskiego zoo
- "Jaka stacja takie gwiazdy". Burza po emisji popularnego programu TVN
- Dziwne zachowanie Rafała Trzaskowskiego po pytaniu Moniki Rutke [VIDEO]
Sejm wybrał nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego
Likwidacja CBA. Jest decyzja Sejmu
Rządowa uchwała ws. SAFE. Mocne słowa Kaczyńskiego




