Szukaj
Konto

Autobus uderzył w budynek w Gnieźnie. Kierowca trafił do szpitala

Wypadek autobusu
Źródło: Facebook/Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie
Do szpitala trafił kierowca autobusu, który w piątek rano w Gnieźnie (Wielkopolskie) uderzył w budynek. Przewożona w pojeździe pasażerka nie odniosła obrażeń.

Policja w Gnieźnie poinformowała w piątek, że zdarzenie miało miejsce ok. godz. 7.00. 69-latek kierujący autobusem marki Neoplan najprawdopodobniej zasłabł. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w budynek.

Kierowca trafił do szpitala

Kierowca został zabrany do szpitala przez pogotowie ratunkowe. Pasażerka znajdująca się w autobusie nie odniosła obrażeń.

Na skutek uderzenia pojazdu uszkodzony został narożnik budynku i schody. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja. (PAP)

autor: Rafał Pogrzebny

rpo/ akub/

Aktualizacja: Kierowca autobusu pozostał na obserwacji w szpitalu. Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego zatrzymali...

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie Czwartek, 22 września 2022
Komentarzy: 0
Data publikacji: 23.09.2022 13:13
Źródło: PAP / Facebook