Szukaj
Konto

To koniec legendarnego serialu

To koniec legendarnego serialu
Źródło: pixabay.com | zdjęcie ilustracyjne
Media obiegła smutna informacja dla fanów kultowego już serialu „The Bear”. Okazuje się, że piąty sezon będzie tym ostatnim.

Ostatni sezon serialu ma mieć premierę na platformie Hulu już 25 czerwca w Stanach Zjednoczonych. W Polsce serial będzie można obejrzeć na platformie Disney+ 26 czerwca.

Dostępny ma być odrazu cały sezon - 8 odcinków.

Serial „The Bear”

„The Bear” to amerykański serial komediodramatyczny opowiadający o Carmym — młodym, utalentowanym szefie kuchni, który po śmierci brata wraca do rodzinnego Chicago, by prowadzić podupadającą restaurację z kanapkami. Serial pokazuje chaos pracy w gastronomii, napięcia w zespole, presję perfekcjonizmu i rodzinne relacje. Produkcja zdobyła ogromną popularność dzięki dynamicznej realizacji, świetnym dialogom i bardzo autentycznemu pokazaniu życia kuchni restauracyjnej.

Pierwszy sezon został nagrodzony dziesięcioma statuetkami Emmy.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 08.05.2026 11:08
Źródło: Onet.pl