Komunikat dla mieszkańców Lublina
19.04.2025 18:40

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym nieprzejezdna jest stacja Lublin – poinformowały w sobotę po południu PKP PLK. Niektóre pociągi mają około dwóch godzin opóźnienia.
Komunikat PKP
PKP PLK poinformowały w sobotę po południu, że stacja Lublin jest nieprzejezdna z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym. Służby techniczne na miejscu pracują nad usunięciem awarii.
Problem pojawił się około godz. 16.00. O godz. 18.00 służby techniczne umożliwiły dojazd do stacji od strony Chełma
- przekazał PAP Karol Jakubowski z biura prasowego spółki.
- Komunikat dla mieszkańców Katowic
- Bezcenne znalezisko w Gdyni sprzed 1000 lat
- Media: Osadzonemu w areszcie posłowi Mateckiemu odmówiono koniecznej operacji
- Tragiczny wypadek. Nie żyje znany piłkarz
- Przewaga Trzaskowskiego topnieje w oczach. "Czy jego sztab wymyśli mu nową rolę?"
- Samochód Roberta Kubicy stanął w płomieniach. Niepokojące nagranie
- Komunikat dla mieszkańców Poznania
- Nie żyje znany aktor. Zagrał kultową rolęi
- Komunikat dla mieszkańców Gdańska
- Drastyczne treści na Instagramie aborterki ze szpitala w Oleśnicy
- Niemcy w kłopocie. Problem rośnie z roku na rok
Zmiany w komunikacji
Informacje o zmianach w komunikacji są przekazywane na stacjach, przystankach i na portalu pasażera. Według informacji na stronie internetowej około dwóch godzin opóźnienia mają pociągi do Warszawy, Piły, Wrocławia, Łukowa, Rzeszowa i Zamościa. Pasażerowie wyjeżdżający w kierunku m.in. Stalowej Woli i Poznania czekają na odjazd od około godziny.
PAP ,
oprac. Kacper Pawowicz
Komentarzy: 0
Data publikacji: 19.04.2025 18:40
Źródło: PAP
Upamiętniono zamordowanych za pomoc Żydom. Komunikat dla mieszkańców woj. podkarpackiego
24.03.2026 23:01
Komunikat dla mieszkańców woj. śląskiego
24.03.2026 16:48
PKO BP wydał pilny komunikat
24.03.2026 15:33
Pilne doniesienia z granicy. Jest komunikat Straży Granicznej
24.03.2026 14:36

Komentarzy: 0
Straż Graniczna opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji na granicach Polski. Z raportu za 23 marca wynika, że funkcjonariusze przeprowadzili tysiące kontroli na granicach z Niemcami i Litwą. Pojawiła się też istotna informacja dotycząca wschodniego odcinka granicy.
Czytaj więcej
PKP Intercity wydał pilny komunikat
23.03.2026 20:19



