Pożar w apartamentowcu Złota 44 w Warszawie. Mieszkańcy ewakuowani

Pożar w apartamentowcu Złota 44
We wtorek rano, przed godziną 8, w luksusowym wieżowcu Złota 44 wybuchł pożar. Ogień pojawił się na ósmym piętrze, gdzie mieści się strefa rekreacyjna z basenami i saunami.
W rozmowie z Onetem Artur Kamiński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie przekazał, że na początku ogień próbowali gasić użytkownicy obiektu i ochrona. Po przyjeździe na miejsce działania przejęli strażacy.
W momencie wybuchu pożaru na korytarzach pojawił się dym, co uruchomiło alarmy w budynku. Ewakuowano około 30 osób jeszcze przed przybyciem straży pożarnej.
Zadziałał system, który ewakuował mieszkańców
- poinformował strażak.
Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, które ugasiły pożar w ciągu około 50 minut. Sytuacja została szybko opanowana.
- Niepokojące doniesienia w sprawie gwiazdy programu "Taniec z gwiazdami"
- Roksana Węgiel i jej mąż ogłosili radosną nowinę
- Warszawskie zoo wydało komunikat
- Nowe informacje w sprawie "Buddy". Pojawiły się głośne nazwiska
- "Im starsza, tym... No cóż". W sieci burza po emisji popularnego programu TVN
Nieoficjalne informacje
Według informacji podanych przez RMF FM, przyczyną zaprószenia ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.
Szczegóły zdarzenia będą wyjaśniane przez policję.

Komentarze
Dramat w warszawskim zoo. „Mamy dla Was smutną wiadomość”
Specjalne warunki na SOR dla polityków KO? Internet huczy po tekście zero.pl

Specjalne traktowanie polityków KO na SOR? Nowe ustalenia Zero.pl
Ważny komunikat dla mieszkańców Warszawy

Młody radny KO zarobił 1,6 mln zł w rok jako lekarz. Prześwietlono jego grafik


