Znany zespół wydał pilne oświadczenie

Znany zespół odwołał koncert
Grupa Wilki w najbliższą niedzielę miała zagrać koncert w Rudzie Śląskiej. Okazuje się, że zapowiedziane wydarzenie nie odbędzie się w planowanym terminie. Wszystko przez trudne warunki pogodowe, które mają miejsce w wielu rejonach naszego kraju. Nie brakuje intensywnych opadów deszczu, a co za tym idzie licznych interwencji służb. Z konieczności zachowania środków bezpieczeństwa zespół zmuszony był zrezygnować z planowanego koncertu.
Robert Gawliński wydał oświadczenie w tej sprawie, pocieszając swoich sympatyków. Okazuje się, że wokalista chce zrealizować swoje plany, jednak w innym terminie.
- Kochani, mieliśmy zagrać dla Was w niedzielę w Środzie Śląskiej. Jednak w związku z ostrzeżeniami o intensywnych opadach deszczu w trzecim, najwyższym stopniu zagrożenia, sztab kryzysowy podjął decyzję o odwołaniu "Święta Wina w Mieście Skarbów". To odpowiedzialna i słuszna decyzja. Umówiliśmy się, że przyjedziemy w przyszłym roku. Uważajcie na siebie!
- czytamy w mediach społecznościowych.
IMGW wydał nowy komunikat, z którego wynika, że najbliższe dni mogą być wyjątkowo niepokojące.
Zespół Wilki
Zespół Wilki został założony przez Roberta Gawlińskiego w czerwcu 1991 roku. To zespół rockowy, który cieszy się dużą popularnością. W 1992 roku grupa wydała płytę pt. "Wilki", która sprzedała się w 220 tys. egzemplarzy. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się utwory takie jak "Son of the Blue Sky", "Aborygen", czy "Eli lama sabachtani". Kolejny album pt. "Przedmieścia" z 1993 roku charakteryzował się bardziej funkowym oraz rockowym brzmieniem. Znalazły się na nim przeboje takie, jak "Moja Baby", czy "Nie zabiję nocy". W 1995 roku zespół ogłosił decyzję o zawieszeniu działalności. Wówczas lider formacji wydał pierwszy solowy album pt. "Solo".
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stany alarmowe przekroczone. Niepokojąca sytuacja na Opolszczyźnie
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy komunikat IMGW. Oto co nas czeka w najbliższych dniach
ZOBACZ RÓWNIEŻ: W warszawskim zoo rozegrał się dramat. "Hodowla jest trudna i wymagająca"
Kultowy zespół odwołał trasę koncertową

Znana wokalistka przekazała niepokojące wieści. Fani nie będą zachwyceni

Urodziny z TGD
„Teraz to mi się płakać chce”. Steczkowska nie kryła wzruszenia

18-latek zmarł po bójce przed dyskoteką. Nowe informacje

