Podkarpacie: Biura „Solidarności” w Regionie będą zamknięte

W związku z kolejnymi przypadkami koronawirusa w Polsce, w trosce o zdrowie pracowników, Przewodniczący ZR Podkarpacie Tadeusz Majchrowicz zarządził zamknięcie biur Regionu w Krośnie i Oddziałów w Jaśle i Sanoku przez najbliższy tydzień, tj. od 16 do 20 marca, wprowadzając jednocześnie pracę zdalną w domu. Po upływie tygodnia będą podejmowane dalsze decyzje, adekwatne do sytuacji.
Kontakt z pracownikami Regionu będzie możliwy za pośrednictwem telefonów kom. i poczty e-mail:
Region Podkarpacie w Krośnie:
Wojciech Jarząb, z-ca przew. ZR: kom. 782 488 412, [email protected]
Magdalena Kubit, asystentka przew. ZR: kom. 603 059 513, [email protected]
Magdalena Jastrzębska, prawnik ZR: kom. 605 869 170
Oddział w Jaśle:
Paweł Pietrusza, z-ca przew. ZR: kom. 605 223 160, [email protected]
Oddział w Sanoku:
Andrzej Gorczyński, z-ca przew. ZR: kom. 605 865 180, [email protected]
Andrzej Szall, skarbnik ZR: kom. 605 223 140, [email protected]
Za utrudnienia przepraszamy.
źródło: informacja prasowa
raw
Region Podkarpacie w Krośnie:
Wojciech Jarząb, z-ca przew. ZR: kom. 782 488 412, [email protected]
Magdalena Kubit, asystentka przew. ZR: kom. 603 059 513, [email protected]
Magdalena Jastrzębska, prawnik ZR: kom. 605 869 170
Oddział w Jaśle:
Paweł Pietrusza, z-ca przew. ZR: kom. 605 223 160, [email protected]
Oddział w Sanoku:
Andrzej Gorczyński, z-ca przew. ZR: kom. 605 865 180, [email protected]
Andrzej Szall, skarbnik ZR: kom. 605 223 140, [email protected]
Za utrudnienia przepraszamy.
źródło: informacja prasowa
raw

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 16.03.2020 15:39
Komentarze
"Bez Czerwca 1976 nie byłoby Solidarności". W Płocku odbyły się uroczystości 50. rocznicy wydarzeń Czerwca 1976 roku
24.06.2026 23:50

Komentarzy: 0
W Teatrze Dramatycznym w Płocku odbyła się dziś uroczysta gala w związku z 50. rocznicą wydarzeń Czerwca 1976 roku. Wziął w niej udział Bartłomiej Mickiewicz, zastępca przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność".
Czytaj więcej
Zrobili to! Górnicy z ZG Sobieski wnieśli flagę Solidarności na Mont Blanc
24.06.2026 11:48

Komentarzy: 0
Trzech górników z Zakładu Górniczego Sobieski w Jaworznie, członków NSZZ „Solidarność” zdobyło dziś Mont Blanc, najwyższy szczyt Alp i symbol marzeń wielu miłośników gór wysokich. Na szczyt wnieśli ze sobą flagę Solidarności.
Czytaj więcej
"Takie akcje umacniają wiarę w ruch związkowy". W szczecińskim Agryfie podpisano porozumienie
23.06.2026 21:52

Komentarzy: 0
23 czerwca 2026 roku, podczas spotkania "ostatniej szansy" z mediatorem, na dwa dni przed planowanym strajkiem ostrzegawczym, w firmie Agryf Szczecin udało się podpisać porozumienie pomiędzy pracodawcą a stroną społeczną.
Czytaj więcej
Solidarność wystąpiła z wnioskiem o powołanie Zespołu ds. Bezpieczeństwa Żywnościowego przy Prezydencie RP
23.06.2026 21:27

Komentarzy: 0
Sekretariat Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność” oraz Sekretariat Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ „Solidarność” zwróciły się do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z wnioskiem o powołanie przy Prezydencie RP Zespołu/Rady ds. Bezpieczeństwa Żywnościowego oraz Wspierania Przetwórstwa Spożywczego i Polskiego Handlu. Wniosek został skierowany do Kancelarii Prezydenta RP.
Czytaj więcej
Polski gen wolności. Debata w historycznej Sali BHP nt. protestu w Radomiu w 1976 roku
23.06.2026 21:10

Komentarzy: 0
W przeddzień 50. rocznicy protestów robotniczych w Radomiu, Ursusie i Płocku, w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się debata poświęcona przyczynom i skutkom tamtego antykomunistycznego zrywu. W dyskusji wzięli udział historycy z Instytutu Pamięci Narodowej dr Piotr Abryszeński oraz prof. Mirosław Szumiło. Gościem specjalnym był Jan Rejczak, uczestnik wydarzeń w czerwcu 1976 roku. Moderatorem dyskusji był dr Adam Chmielecki, dyrektor operacyjny Fundacji Promocji Solidarności.
Czytaj więcej