Szukaj
Konto

33. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków [FOTOGALERIA]

33. Wyścig Solidarności i Olimpijczyków [FOTOGALERIA]
Źródło: fot. M. Żegliński
Wczoraj zakończył się 33. Międzynarodowy Wyścig Kolarski Solidarności i Olimpijczyków. Po czterech dniach morderczych zmagań kolarze dotarli do mety w Łodzi. Na trasie kolejnych etapów towarzyszył im nasz fotoreporter Marcin Żegliński.

Pierwszy etap. Żory - Katowice:

Drugi etap. Tarnowskie Góry - Sosnowiec:

Trzeci etap. Jaworzno - Nowy Sącz:

Czwarty etap. Mielec - Tarnobrzeg:

Piąty etap. Kielce - Łódź:

Komentarzy: 0
Data publikacji: 03.07.2022 01:58
Źródło: tysol.pl