Zbigniew Boniek surowo ocenił jednego z reprezentantów Polski

Reprezentacja Polski walczy o awans na Euro 2024, które odbędzie się w Niemczech. Po kilku potknięciach biało-czerwoni w dalszym ciągu mogą awansować bezpośrednio z grupy eliminacyjnej. Pomocna w tej kwestii okazała się ostatnia porażka reprezentacji Czech z Albanią.
Boniek o Cashu
Zbigniew Boniek w wywiadzie dla "Prawa Futbolu" w bardzo surowy sposób wypowiedział się na temat Casha. Jego zdaniem obrońca Aston Villi nie robi postępów w reprezentacji Polski.
— Wszyscy wiedzą, że Boniek nie był za tym, żeby z kogoś robić na siłę Polaka, dawać komuś paszport tylko po to, żeby grał w reprezentacji Polski, ale to nie o to chodzi. Niech chłopak gra i się rozwija, ale muszę powiedzieć, że po trzech latach nie widzę żadnego progresu ani na boisku, ani językowego. My czasami mamy coś takiego, że jeśli ktoś gra w Premier League, to w tej reprezentacji musi błyszczeć. To jest guzik prawda. Cash w meczu z Wyspami Owczymi nie zrobił nawet jednej, dobrej, szybkiej akcji. Dużo lepiej oglądało się grę po lewej stronie. Tam się działo znacznie więcej
- powiedział Zbigniew Boniek.
Nowy trener polskiej kadry. Prezes PZPN zdradził nowe informacje

Nowy kandydat na selekcjonera polskiej kadry narodowej. To znany sportowiec

Były trener Realu Madryt chce poprowadzić reprezentację Polski. Sensacyjna kandydatura


