Wojciech Mann odchodzi z radiowej Trójki

Dziennikarz muzyczny Wojciech Mann poinformował, że po 55 latach pracy żegna się z radiową Trójką.
Decyzja Manna związana jest ze wczorajszym odsunięciem od anteny dziennikarki Anny Gacek, z którą przez 10 lat współtworzył wtorkową audycję "W tonacji Trójki".
Decyzję w sprawie dziennikarki miała podjąć dyrektor Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, choć jak twierdzi rzeczniczka prasowa Polskiego Radia, Gacek nie została zwolniona, a przyczyną końca współpracy miał być koniec umowy z dziennikarką.
Czytaj więcej: "Nie doszło do zwolnienia". Polskie Radio zabiera głos ws. końca współpracy z Anną Gacek
W środę Mann ogłosił, że kończy współpracę z Trójką. - Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - poinformował w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
Wojciech Mann z radiostacją związał się pod koniec lat 60. Prowadził m.in. audycje "Zapraszamy do Trójki", "Manniak po ciemku" oraz "Piosenki bez granic".
Źródło: Do Rzeczy / Gazeta Wyborcza

Decyzję w sprawie dziennikarki miała podjąć dyrektor Polskiego Radia Agnieszka Kamińska, choć jak twierdzi rzeczniczka prasowa Polskiego Radia, Gacek nie została zwolniona, a przyczyną końca współpracy miał być koniec umowy z dziennikarką.
Czytaj więcej: "Nie doszło do zwolnienia". Polskie Radio zabiera głos ws. końca współpracy z Anną Gacek
W środę Mann ogłosił, że kończy współpracę z Trójką. - Postanowiłem, że to ja podejmę tę decyzję, a nie ktoś za mnie - poinformował w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".
Wojciech Mann z radiostacją związał się pod koniec lat 60. Prowadził m.in. audycje "Zapraszamy do Trójki", "Manniak po ciemku" oraz "Piosenki bez granic".
Onet dziś:
— Robson.dk (@robsondkk) March 11, 2020
Wojciech Mann odchodzi z Trójki po ZWOLNIENIU Anny Gacek.
Onet wczoraj:
Anny Gacek NIE ZWOLNIONO z Trójki. Sama odeszła.
Fajne media. Takie rzetelne...
Od kiedy Trójka stała się Trujką nie słucham tej stacji. Dziwne, że p. Mann tak długo tam był i zareagował dopiero teraz.
— Piotr Staroń blog #SilniRazem #ŁDŹ (@Piostar_blog) March 11, 2020
Ale ważne, że w ogóle to zrobił w sumie...https://t.co/fEzf3pMP2O przez @OnetWiadomosci
Wojciech Mann odchodzi z Trójki. Jak mi przykro.. https://t.co/J8A2RfcuZI
— WaldemarKowal (@waldemarkowal) March 11, 2020
Źródło: Do Rzeczy / Gazeta Wyborcza


Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Tagi
Data publikacji: 11.03.2020 14:23
Komentarze
Fatalne wieści dla Tuska. Coraz więcej Polaków źle ocenia jego rząd [SONDAŻ]
25.06.2026 15:02

Komentarzy: 0
W czerwcu rząd popiera 32 proc. Polaków, 42 proc. jest mu przeciwnych, a 23 proc. deklaruje wobec niego obojętny stosunek – wynika z badania CBOS. Zadowolonych z tego, że premierem jest Donald Tusk, jest 35 proc. respondentów, przeciwnego zdania jest 54 proc., a 11 proc. nie ma opinii w tej sprawie.
Czytaj więcej
Jest pierwsza wygrana przed sądem ws. książki Rossolińskiego-Liebe. Jest pierwsze sprostowanie
25.06.2026 15:01

Komentarzy: 0
Portal Dzieje.pl opublikował sprostowanie po prawomocnym wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie. Sprawa dotyczy wypowiedzi historyka Grzegorza Rossolińskiego-Liebe na temat Juliana S. Kulskiego, komisarycznego burmistrza okupowanej Warszawy. Fundacja Kulskich podkreśla, że sąd nakazał publikację informacji prostujących szereg zarzutów dotyczących rzekomej współodpowiedzialności Kulskiego za działania związane z Holokaustem.
Czytaj więcej
Jarosław Kaczyński: Zwrócę przyznany mi ukraiński Order Księcia Jarosława Mądrego
25.06.2026 13:52

Komentarzy: 0
Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował, że zwróci przyznany mu w 2022 r. ukraiński Order Księcia Jarosława Mądrego. To wyraz mojego stosunku do elit ukraińskich i lojalności wobec prezydenta Karola Nawrockiego – tłumaczył swoją decyzję.
Czytaj więcej
Ordynator SOR z Międzylesia: „O nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym mówiło się od dawna”
25.06.2026 13:48

Komentarzy: 0
Kolejne głosy ze środowiska medycznego rzucają nowe światło na sytuację w Szpitalu Południowym. Dymitr Książek, ordynator SOR w Międzylesiu, przyznaje, że o nieprawidłowościach w tej placówce mówiło się od dawna, a relację byłego ordynatora dr. Emila Jędrzejewskiego uważa za wiarygodną.
Czytaj więcej
Syn europoseł Wcisło kłamał ws. karty parkingowej. Nigdy jej nie miał
25.06.2026 12:57

Komentarzy: 0
Konrad Wcisło, radny Lublina z klubu prezydenta Krzysztofa Żuka i syn europosłanki Koalicji Obywatelskiej Marty Wcisło, po ujawnieniu sprawy parkowania na miejscu dla osób niepełnosprawnych twierdził, że posiada własną kartę parkingową. Tymczasem, jak ustaliło Radio Eska, o wydanie takiego dokumentu miał wystąpić dopiero 10 dni po nagłośnieniu zdarzenia.
Czytaj więcej