[video] Mazurek obśmiał Kosiniaka-Kamysza. "Jak się jest liderem PSL można sobie w łeb młotkiem palnąć"
![[video] Mazurek obśmiał Kosiniaka-Kamysza. "Jak się jest liderem PSL można sobie w łeb młotkiem palnąć"](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/d69938f3-b9c7-4c16-9584-15559d938355/14293.jpg?p=article_hero_mobile)
50% dla PiSu i jeśli się odejmie niezdecydowanych, 3% dla PSLu. Można sobie po prostu w łeb młotkiem palnąć... jak się jest liderem PSLu oczywiście
- mówił Robert Mazurek.
Myślę że wiele osób boi się już powiedzieć jak będzie głosować. Jest syndrom zaszczucia
- tłumaczył się Kosiniak-Kamysz.
Nasi słuchacze to się przemykają, chodzą po ścianach, żeby siepacze PISowscy ich nie pochwycili
- ironizował Robert Mazurek.
Poobijał dzisiaj red. Mazurek posła Kosiniaka-Kamysza????
— PikuśPOL (@pikus_pol) 15 grudnia 2017
-3% dla PSLu, można sobie normalnie w łeb młotkiem palnąć... jak się jest liderem PSLu????
-Wiele osób BOI SIĘ POWIEDZIEĆ???? jak będzie głosować.
-Nasi słuchacze chodzą po ścianach, żeby siepacze PISowscy ich nie pochwycili???? pic.twitter.com/ZtPfZDmkaz
Red.Mazurek nie wytrzymał na słowa Kamysza .
— BAT (@batmar14) 15 grudnia 2017
Przeciwko Ewangelii nie mam nic,przeciwko stężeniu hipokryzji w tym studio i owszem.
RMF FM pic.twitter.com/qvAtWF0m23
źródło: RMF FM

Komentarze
[video] Miazga Mazurka na Kropiwnickim: „Pan mnie nazwie pisowcem. PiS wyprowadził służbę zdrowia z tej zapaści…”
[video] Show Mazurka parodiującego wypowiedzi polityków PO: "Pan myli rozmowę z wiecem, na którym zresztą i tak nikt by Pana nie słuchał"
[Petycja] Mazurek: "Brak cywilizowanych słów na to *****stwo". Korporacja chce zniszczyć polski produkt z 250-letnią tradycją?
TVN24 transmitował szczepienie Kosinika-Kamysza. „Przekonać płaskoziemców”

„Cieszą się gdy widzą księdza”, „blady Mikołaj”. Kogo Mazurek przepytał na Wigilię?



