[video] Krzysztof Wyszkowski do Thun: Droga Różo, mówisz językiem, którym komuniści mówili o twoim ojcu
12.05.2017 01:19
![[video] Krzysztof Wyszkowski do Thun: Droga Różo, mówisz językiem, którym komuniści mówili o twoim ojcu](https://tysol.pl/storage/files/2026/3/1/bf2e9d9a-a2db-4e10-96ca-f6b51cfaa9f1/7189.jpg?p=article_hero_mobile)
Komentarzy: 0
Udostępnij:
- Droga Różo, przecież ty mówisz językiem, którym komuniści mówili o działalności twojego ojca, o działalności jego przyjaciela Karola Wojtyły, że kościoły są używane do propagandy, przecież to jest język z tego okresu - mówił Krzysztof Wyszkowski do Róży Thun na antenie TVP Info
- Tego nie należy komentować, to z przerażeniem trzeba odnotować no i zapamiętać tę skalę nienawiści i nieludzkiej zupełnie pogardy
- mówił Wyszkowski komentując nagranie, na którym "obrońca demokracji" mówił o "Lechu Kaczyńskim rozciapcianym w błocie smoleńskim"
- Ja przy tym byłem, słuchałem, to byli naprawdę zdziczali ludzie, chuliganeria. Ja takich ludzi widziałem jeszcze w latach siedemdziesiątych, osiemdziesiątych jak mnie bili, rzucali się na mnie, wyzywali od faszystów. To są ci sami ludzie.
- mówił Wyszkowski do Róży Thun o "Obywatelach RP" zakłócających miesięcznicę smoleńską\n\n
\n\n\n.@rozathun w #minęła20: Kto gdzie stał pod jakim symbolem, trudno mi powiedzieć. Rozumiem, że tam było jakieś zamieszanie... #wieszwięcej pic.twitter.com/kWCZOk78ZL
— TVP Info (@tvp_info) 11 maja 2017
\nK.Wyszkowski o słowach o śp. L. Kaczyńskim: nie należy tego komentować. Odnotujmy to z przerażeniem i zapamiętajmy #minęła20 pic.twitter.com/n4FKqb8IWO
— TVP Info (@tvp_info) 11 maja 2017

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.05.2017 01:19
Thun już tydzień przed decyzją TSUE miała lobbować przeciwko kopalni Turów
26.05.2021 20:30
Awantura z udziałem Obywateli RP przed Sądem Najwyższym. Dziś decyzja Izby Dyscyplinarnej ws. Tulei
21.04.2021 09:44

Komentarzy: 0
W środę przed Sądem Najwyższym kilka osób zablokowało wjazd na parking. Zostali wylegitymowani - powiedział PAP rzecznik śródmiejskiej policji podinsp. Robert Szumiata. Jedna osoba została zatrzymana i przewieziona na komisariat po tym jak podczas legitymowania znieważyła policjanta.
Czytaj więcej
Szok. "Odkaźmy Szczecin z Mateckiego". Odrażający hejt zwolenników "tolerancji"
25.03.2021 20:55

Komentarzy: 0
- Ludzie trzymający transparenty "Odkaźmy Szczecin z Mateckiego", "Matecki faszysta" mówią o mnie "hejter". Czuję się jakbym zebrał wszystkie pokemony. Dziś atakowali mnie Obywatele RP, Strajk Kobiet, Lambda, Otwarty Dialog, Gazeta Wyborcza, pełnomocniczka marszałka z PO, radna KO - pisze radny Solidarnej Polski ze Szczecina Dariusz Matecki publikując zdjęcia hejterów.
Czytaj więcej
„Atak na pluralizm mediów”. Halicki, Thun, Spurek i Biedroń napisali list do KE. Mocny komentarz od europosła PiS
15.02.2021 19:40

Komentarzy: 0
Kilkudziesięciu europosłów PE napisało list do KE ws. mediów m.in w Polsce, krytykując proponowane opodatkowanie dochodów z reklam. Zdaniem europosła PiS Bogdana Rzońcy, autorzy chcą "zaistnieć w mediach". "List jest dowodem na brak pomysłu na to, jak zająć się prawdziwymi problemami UE" - mówi.
Czytaj więcej
Onet grzmi o oporze wobec policyjnego państwa: "Lider Obywateli RP w więzieniu". Czego "zapomnieli" dodać?
25.01.2021 16:23

