Przeżył noworodek podrzucony na działkach w Warszawie

Stołeczna policja szuka rodziców dziecka, które dzisiaj zostało podrzucone na działkach przy ul. Głębockiej w Warszawie. Urodzona dzisiaj dziewczynka, mimo wychłodzenia, przeżyła.
- O godzinie 11.35 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na działkach przy ul. Głębockiej zostało odnalezione małe dzieciątko - mówi podkom. Paulina Onyszko, rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji VI w Warszawie. - Dziecko zostało przewiezione do szpitala, gdzie jest pod opieką lekarzy. Najważniejsze, że dziewczynka przeżyła.
Policja informuje, że teraz szuka rodziców dziecka.
Źródło: Policja

Treść redakcyjna
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 07.11.2019 16:09
Komentarze
Tragiczne wydarzenia pod Radomiem. Jest komunikat policji
17.10.2025 20:29
"Zwłoki noworodka w reklamówce". Makabra w Lubelskim
10.08.2025 15:00
Dwoje dzieci na balkonie. Ich matka była pijana
08.08.2025 17:01

Komentarzy: 0
Niebezpieczna sytuacja rozegrała się w Bielsku-Białej. Dwoje dzieci - w wieku sześciu i dwóch lat - wychylało się przez balustradę balkonu na szóstym piętrze. Widok ten zaniepokoił sąsiadów, którzy natychmiast zawiadomili służby. Jak się później okazało, matka maluchów była pod wpływem alkoholu i w zaawansowanej ciąży.
Czytaj więcej
Dziewczynka w walizce. Szybka reakcja zapobiegła tragedii
03.08.2025 18:40

Komentarzy: 0
Do szokującego odkrycia doszło w niedzielę w Nowej Zelandii, podczas rutynowej podróży autobusem. 27-letnia pasażerka wsiadła do pojazdu, a swoją walizkę umieściła w luku bagażowym. Wszystko przebiegało normalnie aż do chwili, gdy autobus zatrzymał się na planowany postój w mieście Kaiwaka, na północy kraju.
Czytaj więcej
Dwuletni chłopiec znaleziony w Oknie Życia w Katowicach
25.07.2025 18:11


