"Prymitywny rasizm wyborców opozycji". Ormianin podaje przykłady

- (...) W Bułgarii nie ma śpiących na ulicach "inżynierów" z Bliskiego Wschodu, ani stojących na każdym rogu "lekarzy" z Afryki, sprzedających narkotyki. Te zjawiska w Mediolanie, Paryżu, Berlinie - odbierają poczucie bezpieczeństwa i normalną radość ze zwiedzania. Miesiąc temu w Atenach arabscy migranci włamali się nam do samochodu i zabrali wszystkie nasze rzeczy, gdy byliśmy na policji - to policjanci z absolutnym spokojem przekazali nam, że w tych dzielnicach nie wolno parkować, najlepiej tam nie chodzić.
Pytanie o migracje to jest pytanie o kierunek rozwoju Polski, o odrzucenie dyktatu politycznej poprawności, którego efektem jest niszczenie najpiękniejszych europejskich miast. Naród musi dać silny i jednoznaczny mandat - każdej przyszłej władzy, nie dla przymusowej migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu.
Ps. Tak, piszę to także jako polski Ormianin. Ormianie współtworzą historię Rzeczpospolitej i są jej wierni od stuleci, ten kto chce nas porównać do przerzucanych przez przemytników Afgańczyków szukających drogi do Niemiec - jest głupcem i nie zasługuje na poważny komentarz.
- napisał Petros Tovmasyan
Niepokojące informacje z granicy z Białorusią. Zaskakujące znalezisko
Nienawistne komentarze
Jego wpis spotkał się z wieloma nienawistnymi komentarzami ze strony zwolenników opozycji - Kochani, zapraszam na pewien dziwny wątek. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że na dziś, prymitywny rasizm i pogarda dla obcokrajowców jest znacznie częstsza u wyborców opozycji niż na prawicy. Być może to tylko moja bańka, podrzucam Wam poniżej komentarze tylko z kilku dni - napisał Petros Tovmasyan.
- "Ormianie współtworzą historię Rzeczpospolitej" - Przyczepiło się g.wno do okrętu i mówi: płyniemy!
- Ku.wa chłopie jakim chu.em mają ciapate inżyniery siedzieć w Bułgarii skoro sami Bułgarzy spie.dalaja z tego kraju? To samo co w Polszy - JEST CHU.OWY SOCJAL. Zdupcac będą do DE, FR, UK. Znawco.
- Bułgaria to syf, burdele i wszyscy w knajpach chcą cię okraść do tego syf na ulicach.
- Jak Ormianin moze byc pisowskim slugusem? Widocznie Ormianie schodza na psy, co zreszta bylo widac w ostatniej wojnie
- Według Twojej logiki Ciebie pierwszego z Polski powinniśmy wykopać (to nie porównanie tylko analogia). To, że się uważasz za polskiego ormianina nie znaczy, że nim jesteś, korzystaj z naszej gościnności ale nie wypowiadaj się w naszych polskich sprawach, bo to nie Twoje sprawy.
- No to ujeżdżaj, bliżej swojej Armenii, a Polskę zostaw Polakom
- podaje przykłady Tovmasyan (kropki w wulgaryzmach od redakcji - przyp. red.) - Więcej mi się nie chce kopiować, bo to jak pływanie w kupie - konkluduje.
Petros Tovmasyan jest prezesem Klastra Innowacji Społecznych i Spółdzielni Socjalnej Zielone Dolnośląskie.
Komentarze
Orędzie prezydenta Dudy. "Panie Premierze, nigdy się na to nie zgodzę"
Orędzie prezydenta Dudy. Zamiast rozwoju państwa "polowanie na czarownice"
Orędzie prezydenta Dudy. "Problemem jest rząd"
Rasizm sprowadzony do poziomu absurdu: rozpoczęła się zimna wojna domowa

Samuel Pereira: To jest prawdziwy rasizm, Panie Tusk




