Pożegnanie w TVP. Tej aktorki nie zobaczymy już w popularnym serialu

Kolejna postać żegna się z serialem „Komisarz Alex”. Wydano oficjalny komunikat.
"Komisarz Alex" to polski serial kryminalny, nadawany od 3 marca 2012 na antenie TVP1, oparty na austriacko-włoskim serialu "Komisarz Rex".
Tej aktorki nie zobaczymy już w popularnym serialu
Oficjalnie wiadomo już, że w obsadzie produkcji nie będzie Beaty Fido.
Beata Fido po raz ostatni wystąpi w serialu "Komisarz Alex" w odc. 264 (odc. 9, sezon 21)
- przekazało dla rmf.fm biuro prasowe TVP.
Beata Fido dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex" w 2016 roku. Wciela się w postać nadkomisarz Marty Grabskiej.
CZYTAJ TAKŻE: "Czy jesteś singielką?" Takiej odpowiedzi Igi Świątek nikt się nie spodziewał
CZYTAJ TAKŻE: Niepokojące doniesienia w sprawie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego
kor.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 10.06.2024 18:50
Źródło: rmf.fm
Komentarze
Koniec popularnego serialu. Oglądały go miliony
22.05.2026 12:55
Nie żyje znany aktor legendarnego serialu. Te słowa łamią serce
22.05.2026 10:50
Nie żyje gwiazda serialu „Barwy szczęścia”. Te słowa łamią serca
14.05.2026 16:39
TVN podjął decyzję ws. popularnego serialu. Powstanie nowy sezon
14.05.2026 11:48

Komentarzy: 0
Stacja TVN oficjalnie potwierdziła kontynuację serialu „Szpital św. Anny”. Produkcja doczeka się czwartego sezonu, który ma trafić na antenę jesienią. Informację przekazano podczas programu Dzień Dobry TVN prosto z planu zdjęciowego serialu.
Czytaj więcej
To koniec. Złe wieści dla fanów serialu „Klan”
12.05.2026 14:51



