Szukaj
Konto

Porozumienie wystąpi z rządu? W sobotę zbierze się zarząd partii. "Niezależnie od konsekwencji"

Jarosław Gowin, Anna Kornecka, Stanisław Bukowiec
Źródło: PAP/Łukasz Gągulski
- Walka o interesy klasy średniej oraz polskich przedsiębiorców to cel @Porozumienie - niezależnie od konsekwencji - zaznaczył wicerzecznik Porozumienia, Jan Strzeżek.

Anna Kornecka została dziś odwołana z funkcji podsekretarza stanu w MRPiT.

- Wchodząc do rządu miałam jeden cel: bronić polskich przedsiębiorców. Nie ma zgody na drastyczne podnoszenie dla nich podatków i danin. Nie żałuję, że zapłaciłam za to dymisją.

- napisała w mediach społecznościowych Anna Kornecka. Do sprawy odniosła się również Magdalena Sroka.

- W całości zgadzam się ze słowami minister @KorneckaAnna na temat drastycznego wzrostu obciążeń podatkowych dla milionów Polaków wynikających z założeń #PolskiŁad. Na szczęście mnie pan premier @MorawieckiM nie jest w stanie zdymisjonować.

- wskazała Magdalena Sroka, rzecznik prasowy Porozumienia. Głos zabrał również wicerzecznik tej partii.

- W sobotę odbędzie się posiedzenie Zarządu Krajowego @Porozumienie.

- poinformował na Twitterze Jan Strzeżek, wicerzecznik Porozumienia.

- Walka o interesy klasy średniej oraz polskich przedsiębiorców to cel @Porozumienie__ - niezależnie od konsekwencji. Chcemy obniżenia i uproszczenia podatków, a nie sięgania głębiej do kieszeni tych, którzy budują bogactwo Polski.

- napisał na Twitterze wicerzecznik Porozumienia.

ZOBACZ TAKŻE: Wiceminister rozwoju odwołana ze stanowiska! Jest decyzja premiera

"Nie żałuję, że zapłaciłam za to dymisją". Wiceminister zabiera głos po decyzji premiera

Komentarzy: 0
Data publikacji: 04.08.2021 19:45
Źródło: Twitter