Pilne ostrzeżenie dla klientów banku ING

Klienci banku PKO BP powinni przygotować się na poważne utrudnienia. Na stronie banku pojawiło się ważne ostrzeżenie.
Co musisz wiedzieć:
- Pilne ostrzeżenie dla klientów ING: w nocy z 22 na 23 sierpnia, od 23:30 do 6:00, bank zaplanował prace serwisowe.
- Nie zadziała wiele usług: m.in. bankomaty i wpłatomaty, Moje ING, BLIK, przelewy ekspresowe oraz część płatności kartami w internecie. Mogą wystąpić też problemy z płatnościami kartą.
- Bank apeluje: ważne wypłaty, przelewy i zakupy warto zrobić wcześniej. W razie konieczności zastrzeżenia karty można skontaktować się z infolinią ING.
Pilne ostrzeżenie dla klientów banku ING
W nocy z soboty na niedzielę (22/23 sierpnia) od 23:30 do 6:00 planujemy prace serwisowe
– poinformował bank w opublikowanym komunikacie.
Czytaj również
Tego nie zrobisz
Bank ostrzega, że w tym czasie wystąpią czasowe utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych.
W komunikacie podano listę usług, z których w tym czasie klienci nie będą mogli korzystać:
- bankomaty i wpłatomaty
- system bankowości internetowej Moje ING oraz aplikacja mobilna Moje ING
- system bankowości internetowej ING Business i jego wersja mobilna
- płatności BLIK
- przelewy ekspresowe
- płatności internetowe za pomocą Płać z ING
- płatności kartami w internecie z 3DSecure, czyli te, które są dodatkowo potwierdzane w aplikacji lub jednorazowym kodem SMS
- automatyczny pobór opłat za przejazd autostradami
- specjalny interfejs PSD2
- transakcje we wrzutniach, które mogą być realizowane offline.
Mogą również wystąpić problemy z realizacją transakcji kartami płatniczymi.
Co robić?
Jeśli możesz, wypłać gotówkę, zrób niezbędne przelewy i zakupy poza godzinami prac serwisowych. Jeśli musisz zastrzec kartę, zadzwoń na naszą infolinię +48 32 357 00 12
– apeluje bank i przeprasza za utrudnienia.
Komentarzy: 0
Udostępnij:
Data publikacji: 18.08.2026 11:04
Źródło: ing.pl
Komentarze
Jedną odłowili, pojawiła się druga? Służby ostrzegają przed pumą na Dolnym Śląsku
16.07.2026 17:14

Komentarzy: 0
Władze gminy Pęcław na Dolnym Śląsku wydały pilny apel do mieszkańców po zgłoszeniach o dużym zwierzęciu z rodziny kotowatych. Do czasu wyjaśnienia sprawy służby zalecają unikanie lasów i zachowanie szczególnej ostrożności. Eksperci sprawdzają, czy rzeczywiście w okolicy pojawiła się puma.
Czytaj więcej
Pilne ostrzeżenie dla klientów banku PKO BP
16.07.2026 09:28
CERT Polska ostrzega przed oszustami. Wiadomo, jak działają
13.07.2026 22:43
Polska ambasada wydała najwyższy poziom ostrzeżenia
12.07.2026 11:53

Komentarzy: 0
Ambasada RP w Dosze przypomniała w niedzielę, że w związku z sytuacją na Bliskim Wschodzie dla Kataru nadal obowiązuje najwyższy poziom ostrzeżenia polskiego MSZ - „Nie podróżuj”. Placówka zaznaczyła, że zalecenie obejmuje również podróże tranzytowe.
Czytaj więcej
Salmonella w popularnym produkcie. GIS wydał ostrzeżenie
10.07.2026 19:44






