Szukaj
Konto

"Nie wierzę…" Burza w sieci po emisji popularnego programu TVN

13.11.2025 09:16
Logo TVN używane od 2024 roku
Źródło: fot. TVN, Warner Bros. Discovery
Komentarzy: 0
Ogromna burza w sieci po emisji najnowszego odcinka "Top Model 14" na antenie TVN. Internauci są ewidentnie niezadowoleni z decyzji jury.
Co musisz wiedzieć
  • Odcinek "Top Model 14" rozegrano podczas Dublin Fashion Week, gdzie siódemka uczestników walczyła o finał.
  • Po pokazach i sesji zdjęciowej jury wyłoniło finalistów: Evę Pietruk, Michała Kota, Emilię Weltrowską i Mateusza Króla.
  • Z programem pożegnały się Joanna Madejska, Monika Antosz i Yaritza Reyes-Zmysłowska.

 

Dublin Fashion Week w "Top Model 14": walka o miejsca w finale

W najnowszym odcinku "Top Model 14" widzowie TVN śledzili zmagania uczestników podczas Dublin Fashion Week. Siódemka modeli i modelek - Monika Antosz, Mateusz Król, Joanna Madejska, Eva Pietruk, Yaritza Reyes-Zmysłowska, Emilia Weltrowska oraz Michał Kot - walczyła o awans do wielkiego finału programu.

Uczestnicy prezentowali się na wybiegach przed uznanymi projektantami, a także stanęli przed obiektywem podczas sesji zdjęciowej w Dublinie, stolicy Irlandii.

"Top Model 14". Kto odpadł, a kto jest w finale?

Podczas eliminacji Joanna Krupa podkreśliła, że jury brało pod uwagę całokształt dokonań uczestników w trakcie całego sezonu. Ostatecznie z programem pożegnały się trzy uczestniczki: Joanna Madejska, Monika Antosz i Yaritza Reyes-Zmysłowska.

Tym samym do wielkiego finału "Top Model 14" awansowali: Eva Pietruk, Michał Kot, Emilia Weltrowska oraz Mateusz Król. To właśnie ta czwórka powalczy o zwycięstwo w popularnym show TVN.

Burza w sieci po wyłonieniu finalistów

Tuż po wyłonieniu czwórki finalistów w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Internauci są ewidentnie niezadowoleni z decyzji jury popularnego programu TVN, szczególnie w kontekście awansu do finału 46-letniej Evy Pietruk.

"Nie wierzę"; "Jedno miejsce mi się nie zgadza"; "Od dziś namawiam wszystkich bojkot Top Model finał ja już napewno nie będę oglądał"; "Zrobilibyscie wreszcie edycje 40+ to nie byloby wtedy takiej afery"; "Ta decyzja w tym sezonie to jakiś kabaret"; "Lubiłam ten program, ale to będzie ostatnia moja edycja, przestałam wierzyć w jego autentyczność" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

"Strasznie niesprawiedliwe względem tych młodych osób, które dopiero zaczynają w modelingu"; "Przestaję wierzyć w ten program…"; "Jak to możliwe, że Moniki nie będzie w finale, ale będzie Ewa?"; "A Monika?! Przecież ona wygrywała prawie każde zadanie/sesje wizerunkową, była bezbłędna przez cały sezon"; "Yaritza była najlepsza z dziewczyn a odpadła" - piszą oburzeni internauci.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 13.11.2025 09:16
Źródło: Instagram