Szukaj
Konto

Nergal szokuje - „wychodzą katolickie, pseudo-filozofie”, „aborcja musi być legalna”

muzyk Nergal
Źródło: screen YT/Tok FM
Nergal, lider grupy Behemoth, znowu postanowił skomentować sprawy publiczne. Jak bywało wcześniej, przy okazji komentarza do plakatu na temat in-vitro, zaatakował katolicyzm oraz Prawo i Sprawiedliwość.

"Widziałem dziś ten plakat. To kampania przeciw in vitro rozpowszechniana przez moich starych, dobrych znajomych - katolickich fundamentalistów w Polsce. Według ich wątpliwej wiedzy in vitro to: fabrykowanie dzieci metodami weterynaryjnymi, handlowanie nimi, wielokrotne aborcje, mrożenie dzieci, wielkie dochody dla klinik" - komentuje lider grupy Behemoth, Nergal.
W dalszej części postu Nergal postanowił - jak często - atakować PiS i katolicyzm.

"Nie mam wystarczająco dużo środkowych palców, by wyrazić, jak bardzo gardzę tą podłą i kłamliwą retoryką, którą rozpowszechniają. Prawdę mówiąc, dzięki in vitro mój przyjaciel ma piękną córkę. Jest zdrowa, inteligentna, piękna i sprawiła, że rodzina wreszcie poczuła się kompletna oraz szczęśliwa. W kontrze do nauki wychodzą katolickie, pseudo-filozofie, słabe, antyhumanistyczne i sprzeciwiające się życiu. Aborcja musi być legalna. Możemy raz na zawsze usunąć tę haniebną agendę z naszego życia i społeczeństwa. ***** ***" - podsumował

Komentarzy: 0
Data publikacji: 09.02.2021 21:45
Źródło: instagram.com